Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 kwietnia 2014, 11:18

autor: Góral

Black Desert - zobacz w akcji niesamowity kreator postaci

Koreańskie studio Pearl Abyss zaprezentowało możliwości kreatora postaci, stworzonego na potrzeby gry MMORPG Black Desert. Dzięki niemu będziemy mogli tworzyć wyjątkowych bohaterów, gdyż udostępnione opcje pozwolą na modyfikowanie niemal każdej części ciała.

Twórcy gry MMORPG Black Desert opublikowali materiał wideo, prezentujący możliwości kreatora postaci, który pozwala na niemal nieograniczoną modyfikację bohaterów. Już sam początek nagrania robi kolosalne wrażenie. Wystarczy spojrzeć na proces tworzenia fryzury. Deweloperzy nie ograniczyli się tylko do możliwości dobrania koloru kilku udostępnionych rodzajów ułożonych włosów. W tym przypadku da się nawet ustalić długość, zrobić loki, wyprostować, czy też zmienić odcień poszczególnych fragmentów. To jednak zaledwie początek, gdyż dalej jest tylko lepiej. Niestety nie wiemy, kiedy dokładnie sami położymy dłonie na tym cudeńku. Premiera gry stworzonej przez koreańskie studio Pearl Abyss nastąpi prawdopodobnie w tym roku, ale nie wiadomo czy tytuł w ogóle wyjdzie poza Azję.

Kreator postaci pozwoli na dowolne modyfikowanie wszystkich części ciała, w tym twarzy. Będzie można m.in. pobawić się ustawieniami brody, policzków, itd. Co ciekawe, większość fragmentów podzielona zostanie na mniejsze obszary, dzięki czemu zatroszczymy się o każdy szczegół. To samo oczywiście tyczy się uszu, oczu (będzie się dało nawet zmienić kształt źrenicy), klatki piersiowej, nóg i rąk. Krótko pisząc, można być pewnym, że w świecie gry nie spotkamy dwóch identycznych bohaterów.

Black Desert - zobacz w akcji niesamowity kreator postaci - ilustracja #2Black Desert to pierwszy projekt koreańskiego studia Pearl Abyss, które zatrudnia jednak doświadczonych deweloperów, pracujących wcześniej m.in. przy grze Continent of Ninth. Akcja produkcji rozgrywa się w fantastycznym świecie, pochłoniętym nieustającymi konfliktami. Tytuł na razie planowany jest na rynek azjatycki, jednak już w zeszłym roku ujawniono, ze poszukiwany jest wydawca dla Rosji i Europy. Niestety obecnie nie wiemy, czy udało się nakłonić jakąś firmę, czy też rozmowy są jeszcze prowadzone. Czekamy na dalsze informacje.