Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 kwietnia 2014, 11:15

autor: Sarge

Goat Simulator - patch 1.1 wprowadzi nową mapę, split-screen i... kolejne kozy

W połowie maja bieżącego roku wydany zostanie patch 1.1 do gry Goat Simulator, przynoszący ze sobą sporo nowej zawartości. Twórcy obiecują nową mapę, lokalny tryb multiplayer na podzielonym ekranie i jeszcze więcej grywalnych kóz.

Zespół Coffee Stain Studios zapowiedział, że zaskakująco popularna gra Goat Simulator otrzyma w połowie maja bieżącego roku darmową aktualizację, wprowadzającą dodatkową zawartość. Patch oznaczony numerem 1.1 przyniesie ze sobą m.in. nową mapę, która rozmiarami będzie zbliżona do tej dostępnej od premiery tytułu. Dodane zostaną również grywalne kozy i osiągnięcia do odblokowania. Oprócz tego ciekawie zapowiada się lokalny tryb multiplayer, który pozwoli na wspólną rozgrywkę z innym graczem na podzielonym ekranie. Twórcy wyjaśniają na oficjalnej stronie, że wprowadzenie sieciowych zmagań wymagałoby kompletnego przemodelowania kodu gry. Lokalny multiplayer jest jednak jak najbardziej możliwy i będzie można się w nim bawić od połowy maja, po wydaniu aktualizacji 1.1.

Goat Simulator zrobił prawdziwą furorę w Internecie - Goat Simulator - patch 1.1 wprowadzi nową mapę, split-screen i... kolejne kozy - wiadomość - 2014-04-08
Goat Simulator zrobił prawdziwą furorę w Internecie

Plan wypuszczenia darmowej łatki to odpowiedź twórców na prośby fanów o wydanie dodatku DLC. Deweloper nie chciał jednak wymagać od graczy płacenia dodatkowych pieniędzy za nową zawartość, więc postanowił wypuścić ją w postaci bezpłatnej aktualizacji. Goat Simulator jest produkcją chętnie modyfikowaną przez graczy, więc w Warsztacie Steam można znaleźć wiele modów stworzonych przez społeczność. Goat Simulator jest w tej chwili trzecią najchętniej kupowaną grą na Steamie.

Goat Simulator to stworzony z dużym przymrużeniem oka „symulator kozy”, podchodzący do tematu w bardzo humorystyczny sposób. Sterowane przez gracza zwierzę potrafi wykonywać najbardziej wymyślne akrobacje, a naszym jedynym celem jest wyrządzenie otoczeniu jak największych szkód. Koza potrafi demolować samochody, rzucać ludźmi na wysokość kilkudziesięciu metrów, skakać na trampolinie czy przylepiać się językiem do różnych obiektów i ciągnąć je w ten sposób za sobą. Wszystko to wzbogacone o mnóstwo absurdalnych elementów stało się szybko „hitem Internetu”, a sieć jest zalewana materiałami wideo z tej gry.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.