Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 lipca 2012, 09:43

autor: Kono

Muzyka z Mass Effect 3 Extended Cut do pobrania za darmo

Firma BioWare udostępniła ścieżkę dźwiękową z dodatku Extended Cut do gry Mass Effect 3. Wszyscy chętni mogą ściągnąć album zawierający siedem utworów bez żadnych opłat z oficjalnej strony BioWare.

Mamy dobre wieści dla osób, którym spodobała się muzyka w ostatnim DLC do gry Mass Effect 3. Firma BioWare udostępniła ścieżkę dźwiękową do dodatku Extended Cut za darmo. Producent przygotował też specjalną notkę wspominającą o kolejnych przygodach w uniwersum Mass Effect..

Muzyka z Mass Effect 3 Extended Cut do pobrania za darmo - ilustracja #1
Mass Effect 3

Muzyka z Extended Cut jest dostępna do pobrania bezpośrednio ze strony firmy BioWare. Zanim jednak zabierzemy się do ściągania musimy wcześniej być zalogowani w BioWare Social Network. Skomponowana przez Sama Hulicka ścieżka dźwiękowa składa się 7 utworów i zajmuje około 170 MB.

Wraz z muzyką, w paczce znajduje się też notka od twórców serii Mass Effect:

To była wspaniała podróż zarówno dla Sheparda, jak i ekipy BioWare. I podobnie jak Shepard, nie mogliśmy dokonać tego sami. Trylogia Mass Effect początkowo byłą wizją małego zespołu, jednak przez lata znacznie się rozrosła. Ten wzrost był napędzany i kształtowany odzewem oraz wsparciem ze strony graczy. Dziękujemy Wam za towarzyszenie nam w tej podróży i z niecierpliwością czekamy na to, aby towarzyszyć Wam w kolejnych przygodach w uniwersum Mass Effect.

Dodatek Extended Cut rozbudowuje zakończenie finalnej odsłony popularnej trylogii science fiction opowiadającej o przygodach komandora Sheparda. Jego powstanie było powiązane z narzekaniami fanów na oryginalne zakończenie Mass Effect 3. DLC zostało udostępnione za darmo pod koniec czerwca.