Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 listopada 2012, 11:00

autor: Grzegorz Ferenc

Mr Torgue’s Campaign of Carnage – drugi DLC do Borderlands 2 zapowiedziany

Studio Gearbox Software zapowiedziało drugi dodatek DLC do gry Borderlands 2, którego głównym bohaterem jest jeden z producentów broni w świecie Pandory – Mr Torgue. Udało mu się włamać na konto klasy Mechromantki na Twitterze, skąd co jakiś czas ujawnia swoje niecne plany.

Mr Torgue, czyli połączenia Hulka Hogana i fana metalu - Mr Torgue’s Campaign of Carnage – drugi DLC do Borderlands 2 zapowiedziany - wiadomość - 2012-11-16
Mr Torgue, czyli połączenia Hulka Hogana i fana metalu

Drugim dodatkiem DLC do gry Borderlands 2 – po pirackim Captain Scarlett and Her Pirate’s Booty – będzie Mr Torgue’s Campaign of Carnage. Poinformowało o tym studio Gearbox Software na Twitterze… a właściwie zrobił to sam Mr Torgue, który zhackował konto wcześniej należące do Gaige The Mechromancer, czyli piątej klasy postaci w produkcji o świecie Pandory i walce z Przystojnym Jackiem.

Szczegóły dodatku nie są jeszcze znane, jednak pogłoski na jego temat krążyły w sieci od jakiegoś czasu. W świecie Borderlands 2 Mr Torgue jest znanym i uznanym producentem broni, przeznaczonych „tylko dla prawdziwych mężczyzn”, których nazwy często mają seksualne podteksty.

Z informacji zamieszczanych przez Torgue’a wynika, że rozszerzenie wymagać będzie dużej dozy „kozackości” i obfitować będzie w wybuchy… bardzo dużo wybuchów. Tak dużo, że wpłyną nawet na sposób zapisywania wiadomości na Twitterze. Innymi słowy, będziemy mieli do czynienia z kolejnym dodatkiem DLC obfitującym w specyficzny humor serii Borderlands.