Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 sierpnia 2014, 11:45

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Mortal Kombat X - obejrzyj walkę Scorpiona z Sub-Zero

W sieci pojawiło się nowe nagranie z gry Mortal Kombat X prezentujące walkę Scorpiona z Sub-Zero. Co ciekawe odbywa się ona na arenie Snow Forest, czyli tej, którą zaprezentowano na pierwszym zwiastunie produkcji.

Pamiętacie zwiastun Who's Next, którym zapowiedziano grę Mortal Kombat X? Jeżeli nie, to obejrzycie go poniżej, a powyżej zobaczycie jak naprawdę wygląda walka Scorpiona z Sub-Zero na arenie Snow Forest, czyli tej, którą zaprezentowano na pierwszym trailerze. Oczywiście nie ma co porównywać nagrania CGI z faktycznym gameplayem, ale podczas najnowszego materiału wideo możemy zaobserwować pewne wspólne elementy, np. wykorzystanie przez Sub-Zero podczas walki gałęzi wyrwanej z drzewa. Dodatkowo w drugiej połowie nagrania ukazano starcie dwóch innych wojowników - Raidena i Kano, których mogliśmy już obejrzeć w akcji wcześniej. Mortal Kombat X ukaże się w przyszłym roku na konsolach PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3 i komputerach osobistych.

Mortal Kombat X - obejrzyj walkę Scorpiona z Sub-Zero - ilustracja #1Mortal Kombat X będzie kolejną odsłoną kultowej serii bijatyk, zapoczątkowanej w 1992 roku. Najnowsza część tworzona jest w studiu NetherRealm, odpowiedzialnym za Mortal Kombat z 2011 roku i Injustice: Gods Among Us. Warto także zauważyć, że to nie jedyne produkcje znajdujące się na koncie deweloperów, którzy tak naprawdę związani są z omawianą serią od początku jej istnienia. Obecny zespół uformował się bowiem na zgliszczach Midway Games przejętego w 2011 roku przez koncern Warner Bros i dowodzony jest przez „ojca” Mortal Kombat Eda Boona.