Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 sierpnia 2014, 12:39

autor: Góral

Mortal Kombat X - obejrzyj Kano w akcji

Twórcy bijatyki Mortal Kombat X zaprezentowali kolejne nagranie wideo, tym razem przedstawiające postać słynnego Kano. Jak wszyscy inni wojownicy, tak i on wystąpi w trzech wersjach, różniących się od siebie umiejętnościami. Będą to Cutthroat, Cybernetic oraz Commando.

Zespół NetherRealm Studios opublikował nowy materiał wideo z rozgrywką z nadchodzącej bijatyki Mortal Kombat X. Tym razem skupiono się na postaci Kano – jednej z ikon serii. W nowej odsłonie, jak każdy inny wojownik, występować będzie on w trzech odmianach – Cutthroat, Cybernetic oraz Commando. W pierwszym przypadku bohater, uderzając w swoje zielone, cybernetyczne serce, zwiększa siłę ataków, często wykorzystujących noże. Druga opcja pozwala na strzelanie laserem z oczu oraz ciskanie granatami, dobrze sprawdzając się w walce dystansowej. Natomiast ostatnia wersja Kano skupia się na starciach w zwarciu, oferując różnego rodzaju chwyty. Na sam koniec tradycyjnie możemy zobaczyć szybkie, ale pozostawiające ślad w głowie fatality.

Jakiś czas temu podobne nagranie otrzymał inny kultowy bohater Mortal Kombat – Raiden, który pojawi się w następujących wersjach: Thunder God Raiden (duże obrażenia i wykorzystywanie mocy piorunów), Storm Lord Raiden (zastawianie elektrycznych bomb i pułapek) oraz Displacer (umiejętność teleportacji).

Mortal Kombat X ukaże się w przyszłym roku na konsolach PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3 i komputerach osobistych. Tytuł zaoferuje znaną i lubianą rozgrywkę, uzupełnioną przez nowy system podziału wojowników na trzy warianty oraz możliwość wykorzystywania w walce elementów środowiska.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Mortal Kombat X

Mortal Kombat X