Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 listopada 2006, 08:37

autor: Metatron

Mortal Kombat: Unchained trafia na półki sklepowe

Midway ogłosiło, że najnowsza przenośna odsłona popularnej serii bijatyk, Mortal Kombat: Unchained na PSP, właśnie trafiła na półki sklepowe. Gra w dużej mierze jest przeniesieniem produkcji na konsole stacjonarne – MK: Deception. W wersji na PSP wprowadzono jednak szereg modyfikacji.

Midway ogłosiło, że najnowsza przenośna odsłona popularnej serii bijatyk, Mortal Kombat: Unchained na PSP, właśnie trafiła na półki sklepowe. Gra w dużej mierze jest przeniesieniem produkcji na konsole stacjonarne – MK: Deception. W wersji na PSP wprowadzono jednak szereg zmian.

Mortal Kombat: Unchained trafia na półki sklepowe - ilustracja #1

Do zawodników dołączyli nowi wojownicy: Kitana, Frost, Blaze, Goro i Shao Kahn. Co prawda miłośnikom serii te imiona są zapewne znakomicie znane, ale w Mortal Kombat: Deception wspomniane osoby nie pojawiały się.

Mortal Kombat: Unchained trafia na półki sklepowe - ilustracja #2

Sama gra nie odbiega zbytnio od pierwowzoru. W dalszym ciągu możemy wziąć udział w turnieju, albo wyzwać znajomego na pojedynek za pośrednictwem bezprzewodowej sieci. W przerwach pomiędzy kolejnymi starciami możemy rozerwać się grając w dodatkowe minigierki wzorowane na szachach i tetrisie.

Mortal Kombat: Unchained trafia na półki sklepowe - ilustracja #3

Ponadto mamy możliwość wzięcia udziału w trybie fabularnym Konquest, który w porównaniu z pierwowzorem uległ pewnym modyfikacjom. Przenośna odsłona Mortal Kombat zyskała również nowy tryb walki: Endurance Mode, w której gracze muszą wspiąć się na szczyt listy najlepszych wojowników.