Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release "Cenega Press Release" 2 marca 2012, 11:26

Mortal Kombat Komplete Edition - dziś premiera

Jedna z najbardziej brutalnych bijatyk w historii – teraz w wydaniu rozszerzonym.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Cenega, oficjalny partner firmy Warner Bros. Interactive Entertainment w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz Węgrzech z przyjemnością informuje, że już dziś ma miejsce premiera gry Mortal Kombat Komplete Edition - wzbogaconej o dodatki wersji wielokrotnie nagradzanej gry Mortal Kombat. Gra dostępna jest na platformy Playstation 3 oraz Xbox 360.

Mortal Kombat Komplete Edition - dziś premiera - ilustracja #1

Mortal Kombat Komplete Edition zawiera nie tylko samą grę, ale też wszystkie wydane do tej pory dodatki DLC. Składają się na nie nowe postacie wojowników: Skarlet, Kenshi, Rain a także nikczemny prześladowca ze świata snów – Freddy Kruger. Ponadto znaleźć w nich można 15 klasycznych strojów oraz trzy klasyczne Fatality dla postaci Scorpiona, Sub-Zero, Reptile’a.

Najnowsza część Mortal Kombat to powrót do korzeni serii wraz z całą zawartością dającą mnóstwo satysfakcji dorosłym graczom, oferującą niezwykle brutalne Fatality i przyprawiającym o skręt żołądka trybem X-ray. Pomimo tradycyjnego widoku 2D, najnowsza odsłona wprowadziła wiele ulepszeń takich jak tryby Tag Team (walki dwóch na dwóch), Challenge Tower (szereg wyzwań) i Story Mode (tryb fabularny). Gracze mogą wybierać spośród wielu kultowych już wojowników i wyzywać swoich przeciwników na tradycyjne walki "jeden na jednego" lub wespół z innymi graczami wziąć udział w nowatorskim sieciowym trybie King of the Hill.