Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 31 marca 2012, 15:15

autor: Ender

Mortal Kombat w maju na konsoli PS Vita

Warner Bros Interactive podało dokładną datę premiery Mortal Kombat w wersji na konsolę PS Vita. Gra trafi do europejskich i amerykańskich graczy na początku maja.

Mortal Kombat w maju na konsoli PS Vita - ilustracja #1

Wydawca bijatyki Mortal Kombat, firma Warner Bros Interactive podała dokładną datę premiery gry w wersji na konsolę PS Vita. Europejscy gracze będą mogli cieszyć się nią od czwartego maja. W Ameryce Północnej pojawi się natomiast nieco wcześniej, bo już pierwszego dnia tego miesiąca.

Wydany w zeszłym roku na Xboksa 360 oraz Playstation 3 Mortal Kombat, stworzony przez NetherRealm Studios, jest restartem popularnej serii, który został entuzjastycznie przyjęty zarówno przez starych fanów jak i nowych graczy. Poza tym co znajdziemy w premierowej edycji gry na pozostałych platformach, port tytułu na przenośną konsolę Sony zawierać będzie wszystkie wydane do tej pory zestawy DLC oraz 150 nowych wyzwań. Nie zabraknie w nim też postaci Kratosa z God of War, wcześniej dostępnej jedynie na Playstation 3. Produkcja wykorzystuje również ekrany dotykowe PS Vity. Za ich pomocą będziemy mogli wykonywać Fatalities, charakterystyczne dla cyklu brutalne zwieńczenia wygranych pojedynków.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Mortal Kombat

Mortal Kombat