Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 31 marca 2012, 15:15

autor: Ender

Mortal Kombat w maju na konsoli PS Vita

Warner Bros Interactive podało dokładną datę premiery Mortal Kombat w wersji na konsolę PS Vita. Gra trafi do europejskich i amerykańskich graczy na początku maja.

Mortal Kombat w maju na konsoli PS Vita - ilustracja #1

Wydawca bijatyki Mortal Kombat, firma Warner Bros Interactive podała dokładną datę premiery gry w wersji na konsolę PS Vita. Europejscy gracze będą mogli cieszyć się nią od czwartego maja. W Ameryce Północnej pojawi się natomiast nieco wcześniej, bo już pierwszego dnia tego miesiąca.

Wydany w zeszłym roku na Xboksa 360 oraz Playstation 3 Mortal Kombat, stworzony przez NetherRealm Studios, jest restartem popularnej serii, który został entuzjastycznie przyjęty zarówno przez starych fanów jak i nowych graczy. Poza tym co znajdziemy w premierowej edycji gry na pozostałych platformach, port tytułu na przenośną konsolę Sony zawierać będzie wszystkie wydane do tej pory zestawy DLC oraz 150 nowych wyzwań. Nie zabraknie w nim też postaci Kratosa z God of War, wcześniej dostępnej jedynie na Playstation 3. Produkcja wykorzystuje również ekrany dotykowe PS Vity. Za ich pomocą będziemy mogli wykonywać Fatalities, charakterystyczne dla cyklu brutalne zwieńczenia wygranych pojedynków.