Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 31 marca 2012, 16:35

autor: Ender

Demo Sniper Elite V2 w kwietniu

Producent gry Sniper Elite V2 zapowiedział, że demo gry pojawi sie w przyszłym miesiącu i będzie dostepne dla posiadaczy pecetów oraz konsol Xbox 360 i Playstation 3.

Demo Sniper Elite V2 w kwietniu - ilustracja #1

Serwis Joystiq donosi, że w kwietniu powinno pojawić się demo FPS-a Sniper Elite V2. Odpowiadające za jego produkcje, studio Rebellion zapowiada, że na pewno będzie ono udostępnione posiadaczom komputerów PC oraz konsol Xbox 360 i Playstation 3. Na razie jednak nie znamy żadnych konkretnych dat. Publikacja wersji demonstracyjnej jest przygotowaniem do premiery gry, planowanej na czwartego maja.

Co ciekawe, osoby składające przedpremierowe zamówienie na tytuł zostaną uraczone zestawem DLC, zatytułowanym Assassinate the Fuhrer, który da nam szansę na wyeliminowanie samego Hitlera. Przedstawiciel dewelopera, zapytany przez Joystiq o to czy DLC w przyszłości będzie dostępne również dla pozostałych graczy odpowiedział, że „nie zostało to jeszcze ustalone”.

Sniper Elite V2 jest kontynuacją i rozwinięciem wydanego w 2005 roku Sniper Elite: Berlin 1945. Podobnie jak poprzednik, przenosi nas do 1945 roku i pozwala wcielić się w amerykańskiego snajpera, wykonującego tajne misje w zrujnowanym Berlinie.