Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 lutego 2012, 11:25

autor: Sarge

Zabij Hitlera w nietypowym dodatku DLC do gry Sniper Elite V2

Osoby składające zamówienia przedpremierowe na grę Sniper Elite V2 otrzymają w prezencie dodatek DLC, w którym głównym zadaniem gracza będzie zabicie Hitlera.

Firma 505 Games zapowiedziała dość nietypowy dodatek DLC do nadchodzącej gry Sniper Elite V2. Gracz będzie musiał zabić w nim samego Hitlera.

Rozszerzenie Assassinate the Fuhrer będzie dołączane do zamówień przedpremierowych na produkcję studia Rebellion. Jego główną „atrakcją” ma być misja, w której główny bohater będzie musiał zastrzelić przywódcę Rzeszy, gdy ten opuści swój prywatny pociąg jadący z Berchtesgaden do Berlina.

Zabij Hitlera w nietypowym dodatku DLC do gry Sniper Elite V2 - ilustracja #1

Assassinate the Fuhrer wprowadzi również dodatkowe bronie: Kar 98 oraz SVT-40. Nie wiadomo, czy rozszerzenie będzie dołączane także do przedpremierowych zamówień składanych w Polsce. Można się jednak domyślać, że twórcy prędzej czy później udostępnią to DLC za opłatą w serwisach cyfrowej dystrybucji.

Sniper Elite V2 to kontynuacja gry akcji typu stealth z 2005 roku, w której wcielaliśmy się w snajpera i z dystansu eliminowaliśmy wrogich żołnierzy w trakcie II wojny światowej. Najnowsza odsłona zadebiutuje 4 maja bieżącego roku w Europie na PC, PlayStation 3 oraz Xboksie 360.