Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 marca 2021, 14:13

Modyfikacja Morrowind Rebirth świętuje 10 urodziny; nowa wersja już dostępna

Z okazji zbliżającego się 10-lecia wydania modyfikacji Morrowind Rebirth twórcy udostępnili najnowszą wersję oznaczoną numerem 5.4.

W SKRÓCIE:
  1. Już jutro swoje 10 urodziny obchodzi modyfikacja Morrowind Rebirth.
  2. Z tej okazji przygotowano najnowszą wersję wprowadzającą sporo dodatkowych rzeczy.

Morrowind Rebirth świętuje jutro swoje dziesięciolecie istnienia. Odpowiedzialni za modyfikację twórcy przygotowali z tej okazji nową wersję, która została udostępniona w piątek. Co dodano tym razem wraz z debiutem wersji 5.4?

Lista poprawek jest wyjątkowo długa, skupimy się więc na najważniejszych rzeczach. A tych i tak jest bardzo dużo. Odświeżone zostały kolejne lokacje: Ebonheart, Maar Gan, Balmora, Gnaar Mok, Tel Aruhn, Dagon Fel i Sadrith Mora. Dodano nowego przeciwnika (Silver Saint), przedmioty (między innymi Cephalopod Gauntlets, Silver Saint Shield, Voroyn’s Ring) oraz cztery zaklęcia (Burning Touch, Freezing Touch, Poisonous Touch i Shocking Touch).

Ponadto naprawiono wiele problemów związanych ze skryptami postaci niezależnych, detekcją kolizji oraz poprawnym zaliczaniem zadań. Pełną listę wraz ze zrzutami ekranu znajdziecie na oficjalnej stronie projektu w serwisie moddb.com. Najnowsza wersja zajmuje niecałe 204 MB.

Modyfikacja Morrowind Rebirth jest idealnym wyborem dla osób, które skończyły The Elder Scrolls III: Morrowind, ale chciałyby wrócić do gry i zasmakować nowej zawartości. Przez dekadę prac nad projektem udało się nie tylko odświeżyć znany świat, ale także dodać mnóstwo niedostępnych wcześniej lokacji, przeciwników, przedmiotów i zadań.

  1. Morrowind Rebirth – strona oficjalna moda
  2. Morrowind Rebirth na naszym FTP
  3. Kultowy RPG, który przetarł szlaki Skyrimowi – 15. urodziny gry The Elder Scrolls III: Morrowind
  4. The Elder Scrolls III: Morrowind - poradnik do gry