Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 grudnia 2007, 18:00

autor: Vercetti

MLB 08: The Show w produkcji

Korporacja Sony Computer Entertainment podała do wiadomości, że pracuje nad kolejną odsłoną symulacji baseballa, grą MLB 08: The Show. Tytuł, którzy przygotowywany jest przez studio w San Diego, ukaże się wiosną przyszłego roku. Gra zostanie wydana na platformach wyłącznie jednego producenta

Korporacja Sony Computer Entertainment podała do wiadomości, że pracuje nad kolejną odsłoną symulacji baseballa, grą MLB 08: The Show. Tytuł, którzy przygotowywany jest przez studio w San Diego, ukaże się wiosną przyszłego roku. Gra zostanie wydana na platformach należących wyłącznie do jednego producenta. Mowa tu o konsolach PS2, PS3 i przenośnym PSP.

MLB 08: The Show w produkcji - ilustracja #1

Jak nietrudno się domyślić, omawiany projekt będzie traktował o dyscyplinie sportu popularnej głównie w USA, dlatego też odzwierciedli on w pełni wizerunki zawodników występujących w tamtejszych zespołach, a także pozwoli odbiorcom na podziwianie autentycznych stadionów rodem z amerykańskich metropolii. Aby doznania płynące z rozgrywki były w jak najwyższym stopniu realistyczne, autorzy użyją w swym dziele podrasowanego systemu Road to The Show 2.0, a także naszpikują tytuł mnóstwem trybów rozgrywki (Rivalry, Franchise, Carter, Season etc).

Innym z ciekawych aspektów ich przedsięwzięcia będzie możliwość importowania do MLB 08 własnych plików muzycznych. Udogodnieniem dla użytkowników stanie się również usprawniona opcja wyszukiwania przeciwników do potyczek w Internecie. Na chwilę obecną nie wiadomo, czy pozycja z logiem Sony Computer Entertainment trafi do sprzedaży poza granicami Stanów Zjednoczonych.