Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 12 września 2012, 10:05

autor: luckie

Miesięcznik PSX Extreme świętuje 15-lecie istnienia

Czasopismu PSX Extreme niedawno stuknęło 15 lat. Jest to najdłużej działające w Polsce pismo o grach konsolowych. W najnowszym numerze redakcja wspomina stare dobre czasy i podsumowuje rozwój branży w ciągu minionych lat.

Mimo kryzysu i zalewu treści dostępnych w Internecie są jeszcze w tym kraju ludzie, którzy czytają prasę. Żywym i bardzo żwawym przykładem na to jest miesięcznik PSX Extreme, który w tym miesiącu skończył 15 lat.

Miesięcznik PSX Extreme świętuje 15-lecie istnienia - ilustracja #1
Okładka 181 numeru PSX Extreme (wrzesień 2012)

PSX Extreme jest najstarszym czasopismem o grach konsolowych w Polsce. Założone w 1997 roku działa nieprzerwanie do dziś. Gratulujemy sukcesów osiągniętych do tej pory i życzymy kolejnych piętnastu lat (a w międzyczasie hucznej osiemnastki) satysfakcjonującej i owocnej pracy!

Jubileuszowy 181 numer PSX Extreme ukazał się 5 września. Wieloletni fani na pewno zdążyli już do tej pory przeczytać go od deski do deski, ale jest to też dobry moment, by zainteresować się periodykiem i przy okazji urządzić sobie małą lekcję historii. Oprócz standardowej dawki najświeższych informacji o grach, zawiera on sporo tekstów podsumowujących minione lata współpracy. Z tej okazji swoimi przemyśleniami dzielą się na łamach pisma niepracujący już dla PSX Extreme redaktorzy. Kilka słów poświęcono rozwojowi rynku gier, jak i samego miesięcznika. Choć przez te kilkanaście lat świat zmienił się niemal nie do poznania, to ludzie z PSX Extreme nadal z niesłabnącym zapałem robią wszystko co w ich mocy, by wciąż dostarczać nam ciekawej lektury. Jeszcze raz gratulujemy!