Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 marca 2024, 21:07

autor: Kamil Kleszyk

Pokaz gier Xbox Partner Preview 2024 za nami. Oto, co zaprezentował Microsoft

Dziś odbył się kolejny pokaz Xbox Partner Preview. W trakcie transmisji zobaczyliśmy nowe materiały z gier, które w niedalekiej przyszłości trafią na rynek, m.in. z Frostpunka 2 i The Sinking City 2.

Źródło fot. Grinding Gear Games / Microsoft
i

Aktualizacja #2

Trwający nieco ponad 30 minut pokaz Xbox Partner Preview przyniósł kilka wartych uwagi wieści. Z najważniejszymi z nich zapoznacie się poniżej:

  1. Nadchodzi The Sinking City 2, sequel mrocznego survival horroru w uniwersum Cthulhu
  2. Trylogia STALKER-a wyrwie się z oków PC i w końcu trafi na konsole. Oficjalna zapowiedź
  3. Znamy datę premiery Frostpunk 2. Mroźna gra 11 bit studios wyjdzie w środku lata
  4. Nowy gameplay trailer The Alters wskazuje na inspiracje Fallout Shelter i klimatem Death Stranding
  5. RPG akcji The First Berserker: Khazan w akcji. W podziwianiu brutalnego systemu walki przeszkadza kiepska optymalizacja

Wszystkie gry zaprezentowane na Xbox Partner Prieview 2024.Źródło: X/Twitter / Xbox.

Aktaulizacja #1

Xbox Partner Preview rozpocznie się za niecałe 10 minut. Transmisję możecie oglądać poniżej bądź na Twitchu.

Oryginalna wiadomość (4 marca)

Tęsknicie za pokazami gier? No to mamy dla Was dobrą wiadomość – już w najbliższą środę, 6 marca o godzinie 19:00 czasu polskiego, odbędzie się transmisja Xbox Partner Preview, w trakcie której najwięksi wydawcy zaprezentują produkcje zmierzające na konsole Xbox, pecety oraz do usługi Game Pass.

Tym, którzy nie pamiętają, przypomnijmy, że ostatnie tego typu wydarzenie przyniosło materiały z takich gier, jak Metal Gear Solid Delta: Snake Eater, Alan Wake 2 czy RoboCop: Rogue City.

Pierwsza tegoroczna impreza z tego cyklu zapowiada się równie interesująco. Microsoft ogłosił bowiem, że gwiazdami 30-minutowej transmisji będą m.in. firmy Capcom, Nexon oraz Electronic Arts. Wydawcy zaprezentują takie gry jak, Kunitsu-Gami: Path of the Goddess, The First Berserker: Khazan, Tales of Kenzera: Zau oraz wyczekiwane przez wielu Path of Exile 2.

Jak zapewniają organizatorzy, wspomniane tytuły nie są jedynymi, jakie zobaczymy na imprezie. Być może Microsoft postanowi czymś zaskoczyć swoich fanów.

Cały pokaz będzie można obejrzeć na YouTube oraz na Twitchu. Wydarzeniu będą towarzyszyć polskie napisy.

Kamil Kleszyk

Kamil Kleszyk

Na łamach GRYOnline.pl ima się różnorodnych tematyk. Możecie się zatem spodziewać od niego zarówno newsa o symulatorze rolnictwa, jak i tekstu o wpływie procesu Johnnego Deppa na przyszłość Piratów z Karaibów. Introwertyk z powołania. Od dziecka czuł bliższy związek z humanizmem niż naukami ścisłymi. Gdy po latach nauki przyszedł czas stagnacji, wolał nazywać to „szukaniem życiowego celu”. W końcu postanowił zawalczyć o lepszą przyszłość, co zaprowadziło go do miejsca, w którym jest dzisiaj.

więcej