Dziś odbył się kolejny pokaz Xbox Partner Preview. W trakcie transmisji zobaczyliśmy nowe materiały z gier, które w niedalekiej przyszłości trafią na rynek, m.in. z Frostpunka 2 i The Sinking City 2.
Trwający nieco ponad 30 minut pokaz Xbox Partner Preview przyniósł kilka wartych uwagi wieści. Z najważniejszymi z nich zapoznacie się poniżej:
Xbox Partner Preview rozpocznie się za niecałe 10 minut. Transmisję możecie oglądać poniżej bądź na Twitchu.
Tęsknicie za pokazami gier? No to mamy dla Was dobrą wiadomość – już w najbliższą środę, 6 marca o godzinie 19:00 czasu polskiego, odbędzie się transmisja Xbox Partner Preview, w trakcie której najwięksi wydawcy zaprezentują produkcje zmierzające na konsole Xbox, pecety oraz do usługi Game Pass.
Tym, którzy nie pamiętają, przypomnijmy, że ostatnie tego typu wydarzenie przyniosło materiały z takich gier, jak Metal Gear Solid Delta: Snake Eater, Alan Wake 2 czy RoboCop: Rogue City.
Pierwsza tegoroczna impreza z tego cyklu zapowiada się równie interesująco. Microsoft ogłosił bowiem, że gwiazdami 30-minutowej transmisji będą m.in. firmy Capcom, Nexon oraz Electronic Arts. Wydawcy zaprezentują takie gry jak, Kunitsu-Gami: Path of the Goddess, The First Berserker: Khazan, Tales of Kenzera: Zau oraz wyczekiwane przez wielu Path of Exile 2.
Jak zapewniają organizatorzy, wspomniane tytuły nie są jedynymi, jakie zobaczymy na imprezie. Być może Microsoft postanowi czymś zaskoczyć swoich fanów.
Cały pokaz będzie można obejrzeć na YouTube oraz na Twitchu. Wydarzeniu będą towarzyszyć polskie napisy.
43

Autor: Kamil Kleszyk
Na łamach GRYOnline.pl ima się różnorodnych tematyk. Możecie się zatem spodziewać od niego zarówno newsa o symulatorze rolnictwa, jak i tekstu o wpływie procesu Johnnego Deppa na przyszłość Piratów z Karaibów. Introwertyk z powołania. Od dziecka czuł bliższy związek z humanizmem niż naukami ścisłymi. Gdy po latach nauki przyszedł czas stagnacji, wolał nazywać to „szukaniem życiowego celu”. W końcu postanowił zawalczyć o lepszą przyszłość, co zaprowadziło go do miejsca, w którym jest dzisiaj.