Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 września 2021, 18:58

autor: Iltutmiś

Austria, Niemcy i Szwajcaria wypiękniały w Microsoft Flight Simulator

Najnowsza aktualizacja Microsoft Flight Simulator już jest dostępna. Znajdziemy w niej m.in. 100 ręcznie wymodelowanych lokacji na terenie Austrii, Niemiec i Szwajcarii.

W SKRÓCIE:
  • W ramach bezpłatnego World Update VI do gry dodano 100 pełnych detali lokacji znajdujących się na terenie Austrii, Niemiec i Szwajcarii.
  • MSFS: Top Gun Maverick nie zostanie wydane w tym roku. DLC dostępne będzie w okolicy premiery filmu o tym samym tytule.

Microsoft Flight Simulator doczekał się kolejnej (darmowej) aktualizacji. Dzięki niej rozszerzono zawartość gry poprzez dodanie nowych, upiększonych wersji wielu lokacji w Europie. Amatorzy latania niech rozgrzewają ręce przed kolejną sesją.

World Update VI, czyli dzisiejsza aktualizacja, dodaje do gry więcej miast wykonanych w technologii fotogrametrii (np. Frankfurt, Wuppertal, Bazylea, Wiedeń). Studio Asobo stworzyło świetnej jakości modele zabytków i innych znanych lokacji mieszczących się na terenie Austrii, Niemiec i Szwajcarii. Na graczy czekają też między innymi lotniska w Lubece, Stuttgarcie, Klagenfurcie czy St. Gallen.

Austria, Niemcy i Szwajcaria wypiękniały w Microsoft Flight Simulator - ilustracja #1
Austria, Niemcy i Szwajcaria wypiękniały w Microsoft Flight Simulator - ilustracja #2

Dzisiejszy update Microsoft Flight Simulator zawiera również nowe wyzwania oraz wyprawy w dzicz czy loty zapoznawcze, czyli zaplanowane przez deweloperów trasy umożliwiające graczom dokładne przyjrzenie się pełnym detali lokakcjom.

Ponadto warto nadmienić, że trwa świętowanie rocznicy wydania Microsoft Flight Simulator. W związku z tym na oficjalnych kanałach społecznościowych (Twitch, Facebook itp.) codziennie odbywają się losowania cennych nagród: orczyków, joysticków, gadżetów i kopii gry na płytach.

Na koniec jeszcze jedna istotna informacja - płatne DLC MSFS: Top Gun Maverick nie doczeka się premiery w tym roku. Rozszerzenie wydane zostanie dopiero w 2022 roku w okolicy premiery filmu, zaplanowanej na 27 maja.

  1. Poradnik do gry Microsoft Flight Simulator
  2. Recenzja gry Microsoft Flight Simulator