Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 15 stycznia 2013, 11:00

autor: Sarge

Michael Lesslie scenarzystą filmu Assassin's Creed

W sieci pojawiła się informacja, że scenarzystą nadchodzącego obrazu kinowego na podstawie serii Assassin's Creed jest Michael Lesslie. Nazwisko może niewiele mówić przeciętnemu odbiorcy, bo Lesslie do tej pory specjalizował się głównie w pisaniu scenariuszy do filmów krótkometrażowych.

Znamy coraz więcej informacji na temat nadchodzącej adaptacji filmowej serii Assassin’s Creed. Tym razem dowiedzieliśmy się, że za scenariusz do tego dzieła odpowiada Michael Lesslie.

Michael Lesslie - Michael Lesslie scenarzystą filmu Assassin's Creed - wiadomość - 2013-01-15
Michael Lesslie

Pewne obawy może wzbudzać fakt, że Michael Lesslie nie jest zbyt znaną osobistością w branży. W dotychczasowym dorobku ma scenariusze do kilku krótkometrażowych filmów, takich jak Heavy Metal Drummer, czy Skirt. Można więc zadawać sobie pytanie, czy osoba bez znaczącego doświadczenia poradzi sobie z udźwignięciem projektu, który dla wielu graczy znaczy dużo.

W ciągu ostatnich kilku miesięcy mieliśmy okazję usłyszeć sporo nowego na temat filmu Assassin’s Creed. Dowiedzieliśmy się na przykład, że główną rolę zagra Michael Fassbender (X-Men: Pierwsza klasa, Prometeusz, 300). Wiele osób spekuluje, że wcieli się on w znanego z serii gier Desmonda Milesa, ale nie jest to wcale pewne. Producentem obrazu została niedawno firma New Regency, a dystrybucją zajmie się Twentieth Century Fox. Pojawiły się nawet plotki, że film zadebiutuje jeszcze w tym roku.