Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 marca 2016, 19:21

autor: Góral

Medal of Honor: Pacific Assault wkrótce za darmo na Originie

Firma Electronic Arts ujawniła kolejny tytuł, który trafi do promocji Specjalny Prezent. Tym razem będzie to strzelanka Medal of Honor: Pacific Assault (Medal of Honor: Wojna na Pacyfiku) z 2004 roku.

Medal of Honor: Pacific Assault wkrótce za darmo na Originie - ilustracja #1

Medal of Honor: Pacific Assault (Medal of Honor: Wojna na Pacyfiku) wkrótce będzie rozdawane za darmo w ramach Specjalnego Prezentu na platformie Originpoinformowała firma Electronic Arts. Niestety nie znamy dokładnego terminu dołączenia produkcji do rzeczonej akcji, ale najpewniej jest to kwestia najbliższych dni.

Sama gra jest siódmą odsłoną serii wojennych strzelanek Medal of Honor. Produkcja zadebiutowała na komputerach osobistych w 2004 roku i spotkała się z ciepłym przyjęciem ze strony mediów i graczy. Tym razem akcja tytułu rozpoczyna się w momencie ataku na Pearl Harbor, a w późniejszym czasie uczestniczymy także w innych starciach z japońskimi siłami. Wszystkie wydarzenia obserwujemy oczami amerykańskiego żołnierza Thomasa Conlina. Medal of Honor: Pacific Assault zostało wyprodukowane przez studio EA Los Angeles, założone w 1995 roku pod nazwą DreamWorks Interactive LLC. W 2000 roku zespół został wykupiony od wytwórni DreamWorks przez Electronic Arts, a dziesięć lat później zmienił nazwę na Danger Close Games. Obecnie firmy już nie ma, ale spora część pracowników została zatrudniona w DICE Los Angeles.

Medal of Honor: Pacific Assault (nie)dostępne w ramach akcji Specjalny Prezent. - Medal of Honor: Pacific Assault wkrótce za darmo na Originie - wiadomość - 2016-03-17
Medal of Honor: Pacific Assault (nie)dostępne w ramach akcji Specjalny Prezent.

Specjalny Prezent to akcja promocyjna firmy Electronic Arts, który wystartowała w kwietniu 2014 roku. W jej ramach co jakiś czas za darmo można dostać wybraną przez wydawcę grę. Pierwszą produkcją, która pojawiła się w rzeczonym programie był kosmiczny horror Dead Space. W kolejnych miesiącach do promocji trafiły m.in. takie tytuły jak: Dragon Age: Początek, Bejeweled 3 i The Sims 2.