Josh Holloway zagra Geralta w filmowej adaptacji Wiedźmina? [news zaktualizowany]

Według informacji płatnego serwisu IMDbPRO, w nadchodzącej filmowej adaptacji Wiedźmina w głównego bohatera wcieli się Josh Holloway, znany lepiej jest z roli Sawyera w serialu Zagubieni. Ciri zagrać ma natomiast brytyjska aktorka Anna Rust. Premiera filmu planowana jest na 2017 rok. [Aktualizacja: dementi]

Michał Kułakowski

Komentarze

UAKTUALNIENIE: Wygląda na to, że informacja podana przez IMDbPRO okazała się nieprawdziwa. Firma Platige Image umieściła bowiem na swoim fanpage'u taką oto krótką informację: "We're not LOST - sorry! :)".

Informacje o castingu pojawiły się na stronie IMDbPRO

Ekranizacja Wiedźmina w skrócie:
  1. Reżyserem jest Tomasz Bagiński
  2. Andrzej Sapkowski nie bierze czynnego udziału w produkcji
  3. Budżet filmu wyniesie nawet 30 milionów dolarów
  4. Premiera odbędzie się najwcześniej w 2017 roku

Pod koniec ubiegłego roku, producenci filmowej adaptacji Wiedźmina, w tym odpowiadający z jej reżyserię Tomasz Bagiński, zapowiadali, że w przeciągu najbliższych miesięcy fani prozy Sapkowskiego oraz gier CD Projekt RED poznają obsadę aktorską obrazu. Chociaż filmowcy nadal nie przekazali konkretów na jej temat, płatna wersja popularnego serwisu IMDb, skupiająca się na zbieraniu informacji o filmach znajdujących się w fazie planowania oraz pre-produkcji, udowadnia, że wstępnie podjęto już decyzje o tym kto wcieli się w Geralta z Rivii oraz Ciri. Rolę Wiedźmina ma według informacji IMDbPRO otrzymać amerykański aktor Josh Holloway, najlepiej znany z roli sarkastycznego Jamesa "Sawyera" Forda z przebojowego serialu Zagubieni (org. ang. Lost). Obecnie Holloway'a można zobaczyć w nowym serialu science-fiction pod tytułem Colony. Ciri zagrać ma natomiast Brytyjka Anna Rust, która do tej pory występowała w teledyskach, epizodycznych oraz drugoplanowych rolach.

Warto podkreślić, że do rewelacji IMDb należy podchodzić z rezerwą. Film ma bazować bowiem na opowiadaniach Wiedźmin i Mniejsze zło, w których nie znajdziemy Ciri.

Josh Holloway

Anna Rust

15

Medal of Honor: Pacific Assault wkrótce za darmo na Originie

Następny
Medal of Honor: Pacific Assault wkrótce za darmo na Originie

Pokemon – gry z serii sprzedały się w ponad 200 milionach egzemplarzy

Poprzedni
Pokemon – gry z serii sprzedały się w ponad 200 milionach egzemplarzy

Kalendarz Wiadomości

Nie
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
27

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl