Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 marca 2017, 15:43

autor: Vergil

Mass Effect: Andromeda na premierowym zwiastunie

Nieco ponad tydzień dzieli nas od debiutu Mass Effect: Andromeda. Najnowsze dzieło studia BioWare Montreal doczekało się dzisiaj oficjalnego, premierowego zwiastuna, który wprowadza w klimat międzygalaktycznej ekspedycji.

O Mass Effect: Andromeda jest ostatnio głośno. Wszystko przez to, że w ciągu ostatnich kilku dni niczym grzyby po deszczu w sieci zaczęły pojawiać się kolejne materiały wideo prezentujące w akcji tę produkcję. Tym razem możemy spojrzeć na oficjalny, premierowy zwiastun, którego zadaniem jest wprowadzenie graczy w klimat międzygalaktycznej, pełnej niebezpieczeństw ekspedycji.

Ze złotych światów nic nie wyszło...

Uważny widz będzie w stanie wyciągnąć z powyższego materiału kilka ciekawych informacji na temat gry. Pierwszym, co rzuca się w oczy jest cytat, jaki możecie przeczytać powyżej. Wypowiedź budzi miłe skojarzenia z filmem Interstellar w reżyserii Christophera Nolana. Dalej jest tylko lepiej – po raz kolejny pokazano niektórych towarzyszy broni, którzy będą walczyć ramię w ramię z prowadzonym przez graczy Pionierem, a także przeciwników, jakim przyjdzie nam stawić czoła.

Pionier czy Pionierka? Zabawę w Mass Effect: Andromeda zaczniemy od jednego z trudniejszych wyborów. - Mass Effect: Andromeda na premierowym zwiastunie - wiadomość - 2017-03-13
Pionier czy Pionierka? Zabawę w Mass Effect: Andromeda zaczniemy od jednego z trudniejszych wyborów.

Powyższe wideo zapewne nie jest ostatnim materiałem opublikowanym przed premierą gry – wszak ta ma nastąpić 21 marca. Jeśli wciąż czujecie niedosyt bądź jakimś cudem przeoczyliście donosy z ostatnich kilku dni, powinniście sprawdzić listę osiągnięć czekających na zdobycie, a także filmy z rozgrywki prezentujące eksplorację kilku planet, jak również jedną z gwiazd omawianej produkcji – pojazd Nomad. Warto przypomnieć, że oprócz kampanii dla pojedynczego gracza, tytuł zaoferuje rozbudowany wariant rozgrywki wieloosobowej – zachęcamy do zapoznania się z najnowszymi konkretami na jego temat.