Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 marca 2017, 08:28

autor: Góral

Mass Effect: Andromeda - kilka planet na nowym materiale wideo

W serwisie IGN opublikowano nowy materiał wideo z gry Mass Effect: Andromeda, na którym pokazano trzy planety - skutą lodem Voeld, górzystą Kadarę oraz pustynną Eos.

W serwisie IGN opublikowano nowy materiał wideo z Mass Effect: Andromeda. Tym razem zaprezentowano na nim trzy planety – Voeld, Kadara oraz Eos. W pierwszym przypadku mowa o skutej lodem lokacji, która przez śliską nawierzchnię utrudnia nieco prowadzenie pojazdu Nomad ND1. Następna w kolejności jest górzysta Kadara, a ostatnia z wymienionych to pustynna miejscówka. Każdy z globów jest duży i skrywa wiele rozmaitych niespodzianek, jak np. tajemnicze konstrukcje obcych czy też zamieszkującego Eos wielkiego, mechanicznego stwora. Wygląda na to, że eksploracja w nowym Mass Effect nie będzie nudna i powtarzalna, o czym zresztą niedawno wspominał Draug w swojej zapowiedzi, choć oczywiście o wszystkim przekonamy się po samodzielnym odwiedzeniu kilku planet.

Premiera Mass Effect: Andromeda nadchodzi wielkimi krokami, gdyż odbędzie się w Polsce 23 marca. Gra dostępna będzie w polskiej wersji językowej (napisy) na PlayStation 4, Xboksie One i PC-tach. W związku z tym ostatnio bardzo często docierają do nas kolejne informacje. Kilka dni temu doczekaliśmy się dwóch nowych materiałów wideo, chwilę później pojawiły się informacje o multiplayerze (wczoraj kolejne), a dodatkowo dowiedzieliśmy się o ograniczeniach w kampanii w zaplanowanej na 16 marca wersji trial. Przypominamy, że będzie ona dostępna tylko dla aktywnych abonentów usług EA Access (Xbox One) i Origin Access (PC).

Podczas eksploracji zwiedzimy zróżnicowane planety – od skutej lodem Voeld, aż po pustynną Eos. - Mass Effect: Andromeda - kilka planet na nowym materiale wideo - wiadomość - 2017-03-09
Podczas eksploracji zwiedzimy zróżnicowane planety – od skutej lodem Voeld, aż po pustynną Eos.