Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 marca 2017, 09:33

autor: Góral

Steep - darmowy weekend na PS4, XOne i PC

Jutro rozpocznie się darmowy weekend z grą Steep. Produkcja zostanie udostępniona posiadaczom konsol Xbox One i PlayStation 4 oraz PC-towcom.

Steep, nowa sportowa gra firmy Ubisoft, zadebiutowała pod koniec 2016 roku i, co tu dużo pisać, nie okazała się strasznie dobrą produkcją. Mimo wszystko zdobyła nieco większą uwagę graczy, niż oczekiwał wydawca, a dzięki najnowszej akcji być może zainteresuje kolejną grupkę osób. Francuski gigant postanowił bowiem zorganizować darmowy weekend na wszystkich docelowych platformach sprzętowych. W przypadku konsoli Xbox One zabawa rozpocznie się jutro o godzinie 9:01 czasu polskiego i potrwa do 7:59 we wtorek 14 marca. Z kolei na PlayStation 4 i PC-tach gra zostanie udostępniona o 19:00 czasu polskiego i będzie można się nią bawić do 18:00 we wtorek. W ramach triala otrzymacie dostęp do całej zawartości i funkcjonalności.

Jak to bywa w takich przypadkach, wszystkie poczynione postępy zostaną przeniesione do pełnej wersji, o ile zdecydujecie się na jej zakup. Co ważne, gracze konsolowi mogą liczyć na 50% zniżki w przypadku standardowego wydania i 40% rabatu dla edycji Gold, która zawiera przepustkę sezonową. Na Xboksie One promocja obowiązywać będzie do 13 marca, a na PlayStation 4 do 20 dnia tego samego miesiąca. Natomiast PC-towcy skorzystają z oferty w Uplay, gdzie Steep będzie sprzedawane za połowę ceny (zwykła wersja i Gold) do 14 marca.

Steep - darmowy weekend na PS4, XOne i PC - ilustracja #1
Steep w skrócie:
  • gra sportowa od firmy Ubisoft;
  • dostępna od grudnia 2016 roku na konsolach XOne, PS4 i PC-tach;
  • jutro rozpocznie się darmowy weekend.

Steep to zupełnie nowa marka w katalogu firmy Ubisoft. Tym razem francuski koncern zdecydował się zainwestować w produkcję przeznaczoną dla miłośników sportów zimowych. Podczas zabawy trafiamy na teren Alp (od 24 lutego w ramach darmowego DLC dostępna jest także Alaska), gdzie możemy pojeździć na nartach, snowboardzie albo polatać przy pomocy paralotni i wingsuita. Świat gry jest spory, znajduje się w nim wiele zadań związanych z poszczególnymi konkurencjami, a dodatkowo nie musimy bawić się samemu, gdyż tytuł zachęca do przemierzania gór wraz z innymi graczami.