Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 marca 2017, 19:33

autor: Góral

Mass Effect: Andromeda - dwa nowe materiały z rozgrywką

Premiera gry Mass Effect: Andromeda odbędzie się w Polsce 23 marca, ale ostatnio dość często jesteśmy raczeni nowymi materiałami wideo. Nie inaczej jest i dziś, gdyż doczekaliśmy się dwóch kolejnych nagrań.

Mass Effect: Andromeda - dwa nowe materiały z rozgrywką - ilustracja #1

Doczekaliśmy się dwóch nowych materiałów wideo z wyczekiwanej gry Mass Effect: Andromeda. Tym razem w serwisie IGN opublikowano pierwsze trzynaście minut rozgrywki. Oczywiście oglądając nagranie poznacie początek przygody, ale w gruncie rzeczy nie zawiera on niczego szczególnego, czego nie wiedzielibyśmy do tej pory. Pokazano przybycie do galaktyki Andromedy, wybudzenie ze snu Scotta Rydera oraz kilka pierwszych minut właściwej rozgrywki. Natomiast na drugim nagraniu, opublikowanym przez samo studio BioWare, skupiono się na eksploracji, m.in. przy użyciu pojazdu Nomad ND1. Wideo zawiera oczywiście fragmenty gameplayu oraz wypowiedź jednego z deweloperów, omawiającego poszczególne elementy.

Do premiery Mass Effect: Andromeda zostało jeszcze trochę czasu. Produkcja ukaże się w Polsce na konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach osobistych 23 marca. Kilka dni wcześniej, 16 marca, abonenci EA Access (Xbox One) i Origin Access (PC) otrzymają dostęp do dziesięciogodzinnej wersji trial.