Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 listopada 2015, 13:30

autor: Adrian Werner

Mass Effect: Andromeda na nowym teaserze

Studio BioWare wypuściło nowy teaser gry Mass Effect: Andromeda, czyli kolejnej odsłony popularnego cyklu RPG-ów science-fiction.

Od kilku lat studio BioWare organizuje każdego 7 listopada event dla fanów nazwany N7 Day. W uniwersum Mass Effect N7 to skrót oznaczający przynależność do elitarnych jednostek ludzkiego Przymierza Systemów. W języku angielskim wczorajsza data to November 7th, stąd jej wybór jako terminu N7 Day. W tym roku zespół z dużym wyprzedzeniem ostrzegł, że miłośnicy cyklu nie powinni robić sobie nadziei na nowe informacje na temat następnej odsłony, czyli Mass Effect: Andromeda. Nie znaczy to jednak, że zostawili graczy z niczym. Zamiast tego wczoraj opublikowano nowy zwiastun.

Filmik trwa 90 sekund, ale nie znajdziemy w nim niestety żadnych fragmentów rozgrywki. Zamiast tego materiał wprowadza w klimat pełnego przygód odkrywania nowych światów, czyli fundamentu, na którym zbudowana zostanie atmosfera Mass Effect: Andromeda. Narracja prowadzi żeńska wersja Sheparda i całość opracowano tak, abyśmy mieli wrażenie, że bohaterka trylogii przekazuje pałeczkę młodszym pokoleniom.

Przypomnijmy, że Mass Effect: Andromeda zmierza na pecety i konsole Xbox One oraz PlayStation 4. Premiera nastąpi najwcześniej pod koniec przyszłego roku. Spodziewamy się, że E3 2016 będą momentem, w którym wydawca, czyli firma Electronic Arts, zasypie na wreszcie konkretami i materiałami graficznymi. Nie tracimy jednak nadziei, że pierwsze zapisy rozgrywki przyjdzie nam zobaczyć znacznie wcześniej.

  1. Oficjalna strona cyklu Mass Effect
  2. Mass Effect: Andromeda – kompendium wiedzy
  3. Galaktyczny exodus w grze Mass Effect: Andromeda, czyli Teoria Arki