Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 lipca 2014, 14:30

autor: Meehow

Mass Effect 4 - wypełnij ankietę i pomóż w produkcji gry

Michael Gamble, producent nowej odsłony serii Mass Effect, w swoim tweecie poprosił fanów o wypełnienie krótkiej ankiety poświęconej w głównej mierze gustom graczy.

Mass Effect - Twórcy nowego Mass Effect proszą o wypełnienie ankiety - wiadomość - 2014-07-16
Mass Effect

Michael Gamble, producent nowej odsłony serii Mass Effect, w jednym ze swoich tweetów poprosił fanów gry o wypełnienie krótkiej ankiety poświęconej w głównej mierze gustom graczy. Ma ona, jak sam to określił, pomóc twórcom nowego Mass Effect uczynić czwartą część kosmicznej serii najlepszą z dotychczasowych. Ankietę można wypełnić pod tym adresem. Jest ona w języku angielskim, dlatego dla czytelników nie władających mową Szekspira poniżej prezentuję przetłumaczone pytania i odpowiedzi:

1. Proszę wskazać gry lub serie gier, w które grałeś(aś):

2. W jakie gry grałeś(aś) w ciągu ostatnich dwóch tygodni (wliczając w to te, które nie znajdują się na powyższej liście)?

3. Która z poniższych odpowiedzi odzwierciedla poziom Twoich umiejętności w grach z serii Mass Effect, w które grałeś(aś)?

a) nowicjusz

b) średni

c) ekspert

d) nie grałem(am) w Mass Effect

4. Na które aspekty nowego Mass Effect oczekujesz najbardziej? (1 – najmniej, 7 – najbardziej)

a) fabuła

b) eksploracja

c) walka

d) dostosowywanie

5. Proszę rozwinąć powyższe (a także zaznaczyć, czy pominęliśmy coś ważnego w powyższej liście)

6. Ile średnio spędzasz czasu na graniu w gry RPG tygodniowo?

a) mniej niż godzinę

b) 1-5 godzin

c) 6-11 godzin

d) 12 godzin lub więcej

e) nie gram w gry RPG

Czwarta odsłona serii Mass Effect, ochrzczona przez fanów jako Mass Effect 4, wciąż jest wielką zagadką. Z całą pewnością nie wystąpi w niej Komandor Shepard i najprawdopodobniej żaden z jego towarzyszy broni. W głównej mierze dysponujemy mniej lub bardziej wiarygodnymi pogłoskami oraz skromnym teaserem z tegorocznych targów E3, który można obejrzeć poniżej. Dobrą wieścią dla fanów gry jest z pewnością fakt, że deweloperzy z BioWare Edmonton oraz BioWare Montreal na panelu dyskusyjnym podczas imprezy Comic-Con 2014, która odbędzie się 26 lipca, przedstawią kolejne szczegóły na temat nowego Mass Effect.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Mass Effect: Andromeda

Mass Effect: Andromeda