Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 lipca 2014, 14:30

autor: Meehow

Mass Effect 4 - wypełnij ankietę i pomóż w produkcji gry

Michael Gamble, producent nowej odsłony serii Mass Effect, w swoim tweecie poprosił fanów o wypełnienie krótkiej ankiety poświęconej w głównej mierze gustom graczy.

Mass Effect - Twórcy nowego Mass Effect proszą o wypełnienie ankiety - wiadomość - 2014-07-16
Mass Effect

Michael Gamble, producent nowej odsłony serii Mass Effect, w jednym ze swoich tweetów poprosił fanów gry o wypełnienie krótkiej ankiety poświęconej w głównej mierze gustom graczy. Ma ona, jak sam to określił, pomóc twórcom nowego Mass Effect uczynić czwartą część kosmicznej serii najlepszą z dotychczasowych. Ankietę można wypełnić pod tym adresem. Jest ona w języku angielskim, dlatego dla czytelników nie władających mową Szekspira poniżej prezentuję przetłumaczone pytania i odpowiedzi:

1. Proszę wskazać gry lub serie gier, w które grałeś(aś):

2. W jakie gry grałeś(aś) w ciągu ostatnich dwóch tygodni (wliczając w to te, które nie znajdują się na powyższej liście)?

3. Która z poniższych odpowiedzi odzwierciedla poziom Twoich umiejętności w grach z serii Mass Effect, w które grałeś(aś)?

a) nowicjusz

b) średni

c) ekspert

d) nie grałem(am) w Mass Effect

4. Na które aspekty nowego Mass Effect oczekujesz najbardziej? (1 – najmniej, 7 – najbardziej)

a) fabuła

b) eksploracja

c) walka

d) dostosowywanie

5. Proszę rozwinąć powyższe (a także zaznaczyć, czy pominęliśmy coś ważnego w powyższej liście)

6. Ile średnio spędzasz czasu na graniu w gry RPG tygodniowo?

a) mniej niż godzinę

b) 1-5 godzin

c) 6-11 godzin

d) 12 godzin lub więcej

e) nie gram w gry RPG

Czwarta odsłona serii Mass Effect, ochrzczona przez fanów jako Mass Effect 4, wciąż jest wielką zagadką. Z całą pewnością nie wystąpi w niej Komandor Shepard i najprawdopodobniej żaden z jego towarzyszy broni. W głównej mierze dysponujemy mniej lub bardziej wiarygodnymi pogłoskami oraz skromnym teaserem z tegorocznych targów E3, który można obejrzeć poniżej. Dobrą wieścią dla fanów gry jest z pewnością fakt, że deweloperzy z BioWare Edmonton oraz BioWare Montreal na panelu dyskusyjnym podczas imprezy Comic-Con 2014, która odbędzie się 26 lipca, przedstawią kolejne szczegóły na temat nowego Mass Effect.