Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 lutego 2021, 10:18

Marvel's Avengers trafi na PS5 i Xboksa Series X|S w marcu

Marvel's Avengers 18 marca zadebiutuje na PS5 i Xboksie Series X|S. Razem z nową wersją gry pojawi się kolejna aktualizacja, która tym razem doda Hawkeye'a oraz misje z nim związane.

W SKRÓCIE:
  1. 18 marca zadebiutuje kolejne rozszerzenie do Marvel’s Avengers - Operation: Hawkeye.
  2. W tym samym dniu udostępniona zostanie wersja na PS5 i Xboksa Series X|S.

Marvel’s Avengers trafi na PlayStation 5 i Xboksa Series X|S 18 marca 2021 roku razem z następną aktualizacją gry - Operation: Hawkeye – Future Imperfect. Posiadacze wydania na PS4 i Xboksa One będą mogli dokonać darmowego upgrade’u do lepszej wersji na nowych konsolach.

W trakcie wczorajszej transmisji studio Crystal Dynamics zdradziło termin wydania kolejnej aktualizacji Marvel’s Avengers, która doda grywalną postać Hawkeye’a razem z misjami oraz pozwoli zmierzyć się z Maestro. Aktualizacja, podobnie jak wcześniejsza, będzie darmowa.

Zdradzono także, czego możemy spodziewać się po wersji na PS5 i Xboksa Series X|S. Gra będzie działać w dynamicznej rozdzielczości 4K (1440p na Xboksie Series S), oferując rozgrywkę w 60 klatkach na sekundę. Studio obiecuje także bardzo krótkie czasy wczytywania osiągnięte dzięki dyskom SSD, co jest bardzo dobrą wiadomością, gdy popatrzymy jak długo ładują się poziomy w wersji na PS4 i Xboksie One.

Do tego otrzymamy poprawioną jakość modeli, lepsze tekstury, bardziej rozbudowany system zniszczeń i większy zasięg rysowania obiektów. Na PS5 wykorzystany zostanie kontroler DualSense, choć tego aspektu nie sprecyzowano. Potwierdzono także obsługę wspólnej gry posiadaczy PS4 i PS5 oraz osobno Xboksa One i Series X|S. Niestety PC nie zostało uwzględnione w opcji cross-play.

  1. Recenzja Marvel's Avengers – hej, ta gra nie jest zła!
  2. Marvel’s Avengers – poradnik
  3. Marvel’s Avengers – strona oficjalna