Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 stycznia 2021, 08:55

autor: Aquma

Marvel’s Avengers otrzyma nowe DLC, wkrótce prezentacja

Twórcy gry Marvel’s Avengers – studio Crystal Dynamics – przekazali na Twitterze, że w połowie lutego odbędzie się prezentacja War Table Deep Dive: Hawkeye, poświęcona DLC, które doda do wspomnianej produkcji postać Clinta Bartona. Deweloperzy zaprezentują też wydania dla konsol PlayStation 5 i Xbox Series X / S.

W SKRÓCIE:

  1. 16 lutego studio Crystal Dynamics pokaże nowe DLC do Marvel’s Avengers;
  2. zobaczymy także wersje dedykowane PS5 i Xboksowi Series X / S.

Studio Crystal Dynamics poinformowało, że 16 lutego zaprezentuje kolejne DLC do gry Marvel’s Avengers. Dodatek wprowadzi do gry Clinta Bartona i zakończy wątek fabularny powiązany z postacią Hawkeye’a, zapoczątkowany w poprzednim rozszerzeniu z grudnia zeszłego roku (wówczas otrzymaliśmy możliwość grania Kate Bishop). DLC zostanie pokazane 16 lutego, w czasie prezentacji War Table Deep Dive: Hawkeye.

Jednak to jeszcze nie koniec dobrych wieści. Wraz z nowym dodatkiem deweloperzy pokażą też wersje dedykowane konsolom PlayStation 5 oraz Xbox Series X / S.

Warto odnotować, że premiery zarówno rozszerzenia do gry, jak i wydań wykorzystujących możliwości konsol dziewiątej generacji, były przekładane. Marvel’s Avengers jak dotychczas nie rozpieszczało graczy nową zawartością i niektórzy członkowie społeczności zaczęli się już obawiać, że wydawca Square Enix zrezygnuje ze wspierania gry (nie jest tajemnicą, że okazała się ona komercyjną klapą, a model rozgrywki zaproponowany przez studio Crystal Dynamics nie był w stanie przyciągnąć graczy na dłużej).

Przypominamy, że obecnie Marvel’s Avengers jest dostępne na pecetach oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Gra posiada pełną polską wersję językową.

  1. Recenzja Marvel's Avengers – hej, ta gra nie jest zła!
  2. Marvel’s Avengers – poradnik
  3. Marvel’s Avengers – strona oficjalna