Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 stycznia 2013, 18:55

autor: Ender

Marvel Super Heroes – zapowiedziano nową grę z serii LEGO

Firma Warner Bros. Interactive zapowiedziała premierę gry LEGO Marvel Super Heroes. Głównymi postaciami kolejnej odsłony popularnej serii familijnych zręcznościówek będą superbohaterowie, tacy jak Kapitan Ameryka, Thor, Hulk czy Spider-man. Tytuł ukaże się jesienią na najważniejszych platformach konsolowych oraz PC.

Firma Warner Bros, Interactive Entertainment zapowiedziała dziś oficjalnie premierę kolejnej odsłony popularne familijnej serii zręcznościówek spod szyldu LEGO. Jak sama nazwa wskazuje, gra LEGO Marvel Super Heroes pozwoli nam wcielić się w najbardziej znanych superbohaterów z uniwersum Marvela. Tytuł, który został oparty na dostępnych w sklepach zestawach klocków z linii Marvel Super Heroes, pojawi się jesienią tego roku na PC oraz konsolach PS Vita, PlayStation 3, Xbox 360, Wii U, NDS oraz 3DS.

Przygotowana specjalnie z myślą o grze oryginalna historia rozpoczyna się gdy Nick Fury z agencji S.H.I.E.L.D. prosi o pomoc najlepszych superbohaterów, takich jak Iron Man, Hulk, Thor, Wolverine czy Spider-man, by połączyli swoje siły i uratowali świat przed rożnego rodzaju zagrożeniami. W trakcie kampanii zmierzą się, między innymi, z potężnym Galactusem czy Lokim.

Tradycyjnie już scenariusz będzie pełen humoru i gagów, ale także rozmaitych nawiązań do wydarzeń i bohaterów z długiej historii komiksowego uniwersum Marvela. Podczas przygód zwiedzimy wiele nowojorskich lokacji, a także wybierzemy się w podróż poza Ziemię. Twórcy na razie nie zdradzili czy podobnie jak w przypadku produkcji, takich jak LEGO Batman 2: DC Super Heroes czy LEGO The Lord of the Rings, w grze usłyszmy mówione dialogi postaci.

W trakcie gry będziemy mieli okazje zagrać postacami z grup Avengers czy X-men - Marvel Super Heroes – zapowiedziano nową grę z serii LEGO - wiadomość - 2013-01-08
W trakcie gry będziemy mieli okazje zagrać postacami z grup Avengers czy X-men

Jeżeli chodzi o samą rozgrywkę to na razie nie poznaliśmy dokładnych szczegółów, ale nie należy spodziewać się raczej rewolucyjnych zmian. Seria już dawno znalazła bowiem złotą formułę, która wraz z kolejnymi odsłonami jest jedynie poprawiana i rozszerzana. Twórcy obiecują, że w trakcie zabawy będziemy mogli odblokować ponad sto różnych postaci, w tym wiele znanych czarnych charakterów, między innymi, samego Galactusa, a także mniej znanych superbohaterów, którzy nie mieli dotychczas okazji pojawić się w wirtualnym świecie. Każdy z nich ma posiadać własny zestaw umiejętności odpowiadający tym z kart komiksów.

  1. Oficjalna strona gry
  2. Oficjalna strona linii klocków Marvel Super Heroes