Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 września 2017, 12:26

Mario + Rabbids Kingdom Battle kolejnym hitem na Nintendo Switch. Top 10 UK (27 sierpnia - 2 września)

Uncharted: The Lost Legacy utrzymało pierwszą pozycję, ale po piętach depczą mu już kolejni debiutanci. Zapraszamy do zapoznania się z pierwszą dziesiątką najchętniej kupowanych gier w Zjednoczonym Królestwie.

Uncharted: The Lost Legacy drugi tydzień z kolei przoduje na liście najchętniej kupowanych gier pudełkowych w Wielkiej Brytanii. Jednak ubiegły tydzień przyniósł także pokaźny pakiet debiutantów, z których aż cztery trafiły do pierwszej dziesiątki, a dwie następne znalazły sobie ciepłe miejsce w pierwszej czterdziestce. Na pozycji drugiej zadebiutowało Mario + Rabbids Kingdom Battle. Sympatyczni bohaterowie biorą udział w taktycznej rozgrywce na modłę serii XCOM, a sama gra doczekała się nawet polskiego zwiastuna, który możecie obejrzeć poniżej. Drugą nowością jest Everybody’s Golf, seria towarzysząca konsolom PlayStation już od 1997 roku. Trzecia „świeżynka” to dostępne na konsolach w wydaniu fizycznym Ark: Survival Evolved, a oczko niżej uplasowała się Yakuza Kiwami będąca remasterowaną edycją pierwszej części japońskiego cyklu Yakuza, która w 2006 roku na PlayStation 2.

Poza pierwszą dziesiątką znalazły się gry Dead Alliance i Resident Evil: Revelations na PS4. Produkcje te zajęły odpowiednio trzydziestą dziewiątą i czterdziestą pozycję.

1.

Uncharted: The Lost Legacy

2.

Mario + Rabbids Kingdom Battle

3.

F1 2017

4.

Grand Theft Auto V

5.

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

6.

Everybody’s Golf

7.

Ark: Survival Evolved

8.

Yakuza Kiwami

9.

Overwatch: Game of the Year Edition

10.

Forza Horizon 3