Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 7 sierpnia 2018, 09:00

autor: Michał "Osti" Ostiak

Maniac – Emma Stone i Jonah Hill w nowym serialu Netflixa

Netflix opublikował zwiastun swojego nowego serialu. W Maniac wystąpią między innymi Emma Stone oraz Jonah Hill.

Oprócz gwiazdorskiej obsady serial oferuje ciekawą fabułę. - Maniac – Emma Stone i Jonah Hill w nowym serialu Netflixa - wiadomość - 2018-08-07
Oprócz gwiazdorskiej obsady serial oferuje ciekawą fabułę.

Maniac jest remakiem norweskiego serialu o tym samym tytule i opowiada o uczestnikach dość nietypowych testów farmakologicznych. W rolach głównych pojawią się Emma Stone i Jonah Hill. Ponadto na ekranie zobaczymy Sonoyę Mizuno, Justina Theroux czy Julię Garner. Reżyserem serialu jest Cary Joji Fukunaga, który nakręcił choćby Beasts of No Nation.

Zwiastun prezentuje bohaterów poddawanych testom przy pomocy dziwnych urządzeń, dając jednocześnie wgląd w różnorodne światy, które będą przemierzali uczestnicy tajemniczych badań. Próby miały na celu pomóc ludziom z różnymi zaburzeniami psychicznymi, ale wygląda na to, że nie wszystko pójdzie zgodnie z planem.

Pierwszy sezon Maniaca będzie liczyć 10 odcinków. Serial ma trafić do katalogu Netfliksa 21 września 2018 roku.

W tym roku na Netfliksie łącznie ma zadebiutować ponad 1000 oryginalnych produkcji, na tle których Maniac wyróżnia się świetną obsadą i nietypowym klimatem. Szefostwo firmy może być zadowolone z przychodów i liczby użytkowników platformy VoD, dlatego w najbliższym czasie będzie inwestować w kolejne intrygujące filmy oraz seriale.