Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 kwietnia 2014, 17:40

autor: Ender

Mad Max – premiera przesunięta na 2015 rok, nowy trailer

Twórcy gry Mad Max, opartej na licencji legendarnej trylogii filmów z Melem Gibsonem, potwierdzili przesunięcie premiery tytułu na 2015 rok. Zaprezentowali także nowy trailer, skupiający się na przedstawieniu opcji modyfikacji auta głównego bohatera.

Niezbyt dobre wieści płyną ze studia Avalanche. Twórcy oficjalnie potwierdzili, że przesunęli premierę gry Mad Max. Według wcześniejszych planów produkcja miała trafić do sklepów w ciągu najbliższych ośmiu miesięcy. Autorzy postanowili jednak, że debiut nastąpi dopiero w 2015 roku. Na razie nie wiemy czy będzie on miał miejsce zimą, wiosną lub dopiero jesienią. Nie znamy też powodów decyzji twórców.

Deweloperzy opublikowali też nowy trailer produkcji, skupiający się na samochodzie, którym będziemy mogli przemierzać pustynne pustkowia. Z filmu można wywnioskować, że gracze będą mieli duże możliwości tuningowania auta. Wybierzemy zarówno silnik, jak i opancerzenie oraz bronie, bez których przetrwanie może okazać się niemożliwe. Powyżej zamieściliśmy specjalną rozszerzoną wersję zwiastuna, wzbogaconą o narrację oraz dodatkowe fragmenty gameplayu.

Mad Max tworzony jest z myślą komputerach PC oraz konsolach Xbox 360, Xbox One, PlayStation 3 i PlayStation 4. Gra nie będzie powiązana bezpośrednio z filmową trylogią z Melem Gibsonem, ani będącym w produkcji nowym obrazem z tego uniwersum, zatytułowanym Road Fury. Produkcja będzie autorską wizją postapokaliptycznego świata i historii Maksa. Deweloperzy zapowiadają, że przykładają dużą wagę do jak najciekawszego i kompleksowego przedstawienia oryginalnej fabuły. Tytuł ma posiadać duży i otwarty świat, w którym napotkamy wielu przeciwników. Rozprawimy się z nimi nie tylko z pomocą naszego samochodu, ale także dzięki bogatemu arsenałowi broni palnej.

  1. Widzieliśmy grę Mad Max - sandbox postapo od twórców Just Cause
  2. Oficjalna strona internetowa gry Mad Max