Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 kwietnia 2014, 21:11

autor: Adam "Fisheye" Betley

Mad Max - pojazd protagonisty zostanie zbudowany w programie telewizyjnym

Mad Max to nachodzący post-apokaliptyczny tytuł studia Avalanche. Pojazd protagonisty, Magnum Opus, już w niedzielę zostanie naprawdę zbudowany.

Magnum Opus to potężny samochód, którym będzie się poruszać główny bohater nadchodzącego tytułu Avalanche Studios, Mad Max. Pojazd stworzony do przemierzania postapokaliptycznych rubieży i masakrowania wrogów zostanie naprawdę zbudowany w amerykańskim programie telewizyjnym, West Coast Customs.

Wrzucony na Instagram materiał promocyjny najnowszego odcinka West Coast Customs. - Mad Max - pojazd protagonisty zostanie zbudowany w programie telewizyjnym - wiadomość - 2014-05-01
Wrzucony na Instagram materiał promocyjny najnowszego odcinka West Coast Customs.

Kilka dni temu pisaliśmy o tym, że premiera Mad Maxa została przesunięta na 2015 rok. Wraz z tą smutną dla fanów postapokaliptycznych klimatów informacją pojawił się także nowy trailer skupiający się na tym, jak będzie można modyfikować Magnum Opus. Tymczasem członkowie ekipy programu telewizyjnego West Coast Customs (znanej polskim widzom z Odpicuj mi brykę) postanowili, w oczekiwaniu na grę, sami zbudować pojazd Szalonego Maksa.

Odcinek z Magnum Opus zostanie wyemitowany już w najbliższą niedzielę. Niestety, West Coast Customs nie jest nadawane w Polsce. Na pocieszenie pozostaje nam trailer samej gry i maszyny, którą może już za rok będziemy mogli pokierować.