Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 czerwca 2015, 16:32

Mad Max - obejrzyj dziesięciominutowy zapis prezentacji

W sieci pojawił się trwający dziesięć minut zapis rozgrywki z gry Mad Max, czyli postapokaliptycznej gry akcji, nad którą pracuje zespół Avalanche.

W sieci pojawił się filmik z prezentacji gry Mad Max autorstwa studia Avalanche. Materiał jest fatalnej jakości, ale pokazuje dziesięć minut rozgrywki i pozwala zobaczyć, jak będzie się prezentował przebieg zabawy. Video nagrano bez zgody twórców, więc nikogo chyba nie zdziwi, że oryginał został już usunięty, a kopie w serwisie Youtube także nie wytrzymują długo. Radzimy więc szybko obejrzeć ten filmik, zanim i on zniknie.

Mad Max to trzecioosobowa gra akcji, osadzona w świecie o otwartej strukturze, zainspirowanym kultową serią filmową. Podczas zabawy wcielimy się w tytułowego bohatera, ,który po utracie swojego ukochanego samochodu V8 Interceptor musi wyruszyć w podróż po rozległym, postapokaliptycznym pustkowiu. W trakcie przygody poza głównym wątkiem fabularnym otrzymamy także wiele opcjonalnych misji pobocznych. Autorzy obiecują dużą różnorodność wrażeń. Będziemy m.in. brali udział w bijatykach oraz wymianach ognia, a wiele zadań opracowanych zostanie tak, aby dało się je ukończyć metodą skradankową. Max szybko także zdobędzie nowe auto i nie zabraknie opcji jego ulepszania.

Przypomnijmy, że gra Mad Max zmierza na pecety oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Premiera nastąpi na początku września tego roku.

  1. Mad Max – oficjalna strona gry
  2. 6 powodów, dla których warto czekać na grę Mad Max od twórców Just Cause