Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 sierpnia 2015, 12:37

autor: Góral

Mad Max - obejrzyj ponad godzinę rozgrywki

Osoby wyczekujące zaplanowanej na wrzesień gry Mad Max mogą dziś obejrzeć ponad godzinne nagranie z rozgrywką w wykonaniu kilku deweloperów ze studia Avalanche.

Za kilkanaście dni (1 września na świecie, a 4 dnia tego samego miesiąca w Polsce) ukaże się kolejna produkcja studia Avalanche (autorzy serii Just Cause), Mad Max. O rzeczonej produkcji wiemy już całkiem sporo, a dziś możecie obejrzeć powyższy, trwający ponad godzinę materiał wideo, na którym kilku deweloperów produkcji prezentuje zbliżający się wielki krokami tytuł w akcji. Ukazano chociażby starcia w pojazdach, bezpośrednią walkę Maxa z kilkoma wrogami naraz, przemieszczanie się po świecie gry itd. Jeżeli więc jesteście ciekawi tej pozycji, to z pewnością warto zerknąć na dzisiejsze nagranie. Mad Max ukaże się na konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach osobistych (wymagania sprzętowe tej wersji znajdziecie tutaj).

Mad Max - Mad Max - obejrzyj ponad godzinę rozgrywki - wiadomość - 2015-08-14
Mad Max
Mad Max - obejrzyj ponad godzinę rozgrywki - ilustracja #2

Gra Mad Max nie jest adaptacją filmu Mad Max: Fury Road (Mad Max: Na drodze gniewu) z maja bieżącego roku. Deweloperzy podczas tworzenia produkcji wykorzystali tylko ikoniczne elementy kinowego cyklu, dodając od siebie całą resztę.

W growym Mad Maxie wcielimy się oczywiście w tytułowego bohatera, który stracił swój samochód V8 Interceptor. W związku z tym przygoda koncentrować będzie się na konstruowaniu nowej maszyny i próbie odnalezienia tajemniczej krainy Plains of Silence.

Gracze trafią do otwartego świata, w którym czyhać będzie na nich mnóstwo niebezpieczeństw. Postapokaliptyczne pustkowia są bowiem zamieszkane przez rozmaitych oprychów, z którymi rozprawimy się używając pięści, broni oraz rozwijanego w trakcie zabawy pojazdu Magnum Opus. Wszystko to uzupełniać ma mad maksowy klimat znany z filmów.