Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 czerwca 2014, 13:15

autor: Michał Jodłowski

Lords of the Fallen – nowe fragmenty rozgrywki i wywiad z Tomaszem Gopem

W czasie targów E3 w Los Angeles, Tomasz Gop, producent Lords of the Fallen, zademonstrował 15 minut rozgrywki z tego nadchodzącego polskiego slashera i udzielił wywiadu na jego temat. W sumie można obejrzeć około 20 minut materiału filmowego z Lords of the Fallen.

Aktualizacja: Pojawił się nowy zapis rozgrywki z Lords of the Fallen, tym razem przygotowany przez serwis Gamespot. Miłego oglądania.

Wersja oryginalna wiadomości

Lords of the Fallen - Lords of the Fallen – nowe fragmenty rozgrywki i wywiad z Tomaszem Gopem - wiadomość - 2014-06-11
Lords of the Fallen

W czasie targów E3 w Los Angeles, Tomasz Gop, producent wykonawczy Lords of the Fallen, zademonstrował 15 minut rozgrywki z tego nadchodzącego polskiego slashera. Serwis Twitch transmitował ową demonstrację około półtorej godziny po północy. W tej chwili dostępny jest jedynie średniej jakości zapis z nałożonym niemieckim „lektorem”, co sprawia, że niewiele da się zrozumieć z tego, co mówią Tomasz Gop i towarzyszący mu prezenter (chyba że ktoś włada mową naszego zachodniego sąsiada). Mimo wszystko, sama rozgrywka jest jak najbardziej widoczna i prezentuje się co najmniej dobrze – jest mrocznie, brutalnie i zręcznościowo. Trzeba także pamiętać, że Lords of the Fallen znajduje się dopiero w wersji pre-beta.

Tomasz Gop udzielił również wywiadu serwisowi GameTrailers, w którym omawia kilka aspektów gry. Zdradził m.in. że poziom trudności Lords of the Fallen będzie zbliżony do gier z serii Dark Souls, choć rozgrywka ma być na tyle wyraźna, aby gracz wiedział, gdzie popełnił błąd i dostosował swoją taktykę, nie zaś frustrował się i obwiniał np. niewyważoną mechanikę. Z wywiadu można się także dowiedzieć, że wszyscy napotkani bossowie będą do jakiegoś stopnia specyficzni (np. będą posiadać inne umiejętności specjalne) i każdego z nich będzie można pokonać w szczególny sposób, który zapewni nam większą nagrodę.

Lords of the Fallen nie posiada jeszcze dokładnej daty wydania, choć premiera planowana jest na jesień tego roku. Gra dostępna będzie na komputery osobiste i konsole PlayStation 4 oraz Xbox One.