Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 2 marca 2021, 14:25

autor: aadamus

10 gier w historycznie niskich cenach, lista na 2 marca

Dziś prezentujemy Wam listę dziesięciu gier, które obecnie można nabyć w historycznie niskich cenach. Wśród nich znajdziemy Little Nightmares 2, Mortal Kombat 11, Homefront: The Revolution i Tropico 4: Collectors Bundle.

Specjalnie dla Was przejrzeliśmy oferty sklepów cyfrowych i wybraliśmy dziesięć interesujących tytułów, które na ten moment można zakupić w historycznie niskich cenach. Oferty te, wraz z krótkimi opisami, znajdziecie poniżej.

Little Nightmares 2

Little Nightmares 2 to platformówka utrzymana w konwencji horroru. Tym razem głównym bohaterem jest chłopiec o imieniu Mono, który przemierza wypaczony świat, by dotrzeć do tajemniczej Wieży Sygnałowej. Produkcję można nabyć w WinGameStore za ok. 93 zł. Tytuł dostępny jest w polskiej wersji językowej.

  1. Little Nightmares 2 w WinGameStore

Mortal Kombat 11

Mortal Kombat 11 jest jak do tej pory ostatnią wydaną odsłoną kultowego cyklu bijatyk. W czasie rozgrywki wcielamy się w jednego z dostępnych bohaterów i toczymy walki na zamkniętych arenach. Tytuł zakupimy w WinGameStore za ok. 46 zł. Produkcja posiada polską wersję językową.

  1. Mortal Kombat 11 w WinGameStore

Homefront: The Revolution

Homefront: The Revolution to pierwszoosobowa strzelanina, która skupia się na ukazaniu potencjalnego konfliktu między Koreą Północną i USA. Tytuł zakupimy na platformie Steam za 14,39 zł. Produkcja posiada polską wersję językową.

  1. Homefront: The Revolution na Steamie

Orangeblood

Orangeblood to dwuwymiarowa gra RPG z walką w trybie turowym. Jej akcja została osadzona w latach 90. w alternatywnej linii czasowej. Produkcję można nabyć na platformie Steam za 43,19 zł. Tytuł nie posiada polskiej wersji językowej.

  1. Orangeblood na Steamie

Tales of the Neon Sea

Tales of the Neon Sea to cyberpunkowa przygodówka point-and-click. W czasie zabawy wcielamy się w detektywa, który musi rozwiązać sprawę zabójstwa. Tytuł można nabyć w sklepie IndieGala za 4,99 dolara (ok. 18,80 zł). Produkcja nie posiada polskiej wersji językowej.

  1. Tales of the Neon Sea w IndieGala

Tropico 4: Collectors Bundle

Tropico 4: Collectors Bundle to kompletne wydanie utrzymanego w humorystycznej konwencji city buildera. Celem zabawy jest stworzenie sprawnie funkcjonującej niewielkiej republiki bananowej. Tytuł można zakupić na Fanatical za ok. 4,50 zł. Produkcja nie posiada polskiej wersji językowej.

  1. Tropico 4: Collectors Bundle w Fanatical

RollerCoaster Tycoon: Deluxe

RollerCoaster Tycoon: Deluxe to kompletne wydanie strategii ekonomicznej z 1999 roku. Cała zabawa polega na rozbudowie własnego parku rozrywki, przy jednoczesnym dbaniu o płynność finansową i zadowolenie odwiedzających. Tytuł można zakupić na Fanatical za ok. 4 zł. Produkcja nie posiada polskiej wersji językowej.

  1. RollerCoaster Tycoon: Deluxe w Fanatical

Chris Sawyer's Locomotion

Chris Sawyer's Locomotion to strategia ekonomiczna, w której naszym zadaniem jest stworzenie sprawnej sieci transportowej. Produkcję można nabyć w sklepie Fanatical za ok. 4 zł. Tytuł nie posiada polskiej wersji językowej.

  1. Chris Sawyer's Locomotion w Fanatical

Realpolitiks 2

Realpolitiks 2 to strategia czasu rzeczywistego, w której naszym zadaniem jest poprowadzenie wybranego państwa do światowej dominacji. Produkcję można nabyć w sklepie Gamebillet za 16,97 euro (ok. 77 zł). Tytuł posiada polską wersję językową.

  1. Realpolitiks 2 w Gamebillet

Circle Empires

Circle Empires to niecodzienna strategia czasu rzeczywistego, w której akcja dzieje się na proceduralnie generowanej mapie podzielonej na okręgi. Naszym zadaniem jest systematyczne powiększanie stworzonego imperium. Produkcję można nabyć w sklepie Gamebillet za 2,11 euro (ok. 9,60 zł). Tytuł nie posiada polskiej wersji językowej.

  1. Circle Empires w Gamebillet

UWAGA: Większość z powyższych promocji jest ograniczona czasowo, więc niektóre oferty mogą być nieaktualne (w zależności od tego, kiedy je oglądasz). Ceny także mogą ulec zmianie. Przed zakupami sprawdź wszystkie szczegóły, aby uniknąć pomyłek (cenę, przeliczenie na złotówki, wersję językową itp).

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.