Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 sierpnia 2015, 10:24

autor: Entelarmer

Limitowana edycja PS4 z Darthem Vaderem zadebiutuje w listopadzie

Adam Boyes z firmy Sony zaprezentował edycję limitowaną konsoli PlayStation 4 dla fanów Gwiezdnych Wojen. Wejdzie ona w skład dwóch pakietów, w których oprócz urządzenia inspirowanego Darthem Vaderem znajdą się gry osadzone w uniwersum kosmicznej sagi bądź nawiązujące do niej.

Choć nieoficjalny Dzień Gwiezdnych Wojen przypada na 4 maja, to w tym roku fani kosmicznego uniwersum będą świętować także 17 listopada. W tym dniu bowiem wychodzi długo oczekiwana kontynuacja cyklu Star Wars: Battlefront, okrzyknięta ma tegorocznych targach gamescom najlepszą grą, jak również najlepszą grą na konsolę PlayStation 4. A właśnie z konsolą firmy Sony wiąże się jeszcze jedna atrakcja dla fanów Star Wars, gdyż jednocześnie z premierą wspomnianej gry pojawi się możliwość zakupu nietypowej wersji czwartej PlayStation, inspirowanej bodajże najbardziej ikoniczną postacią ze świata Gwiezdnych Wojen – Darthem Vaderem.

„Moc jest w nim silna”, czyli Lord Vader jako subtelna reklama możliwości PlayStation 4. - Limitowana edycja PlayStation 4 z Darthem Vaderem zadebiutuje w listopadzie - wiadomość - 2015-08-17
„Moc jest w nim silna”, czyli Lord Vader jako subtelna reklama możliwości PlayStation 4.

Limitowana edycja urządzenia Sony została zaprezentowana na imprezie D23 Expo i będzie dostępna w ramach dwóch pakietów. W obu znajdzie się konsola PlayStation 4 500 GB w wersji CUH-1200 (dostępnej poza Japonią od ostatniego tygodnia lipca) z grafiką przedstawiającą Lorda Vadera i logiem Star Wars na górze konsoli oraz kontroler DUALSHOCK 4 inspirowany panelem na zbroi Vadera, jak również wspomnianym logiem na touchpadzie. Oprócz tego w obu zestawach uwzględnione zostaną kody do pobrania cyfrowych wydań czterech tytułów na licencji Gwiezdnych Wojen: Super Star Wars, Star Wars: Racer Revenge, Star Wars: Jedi Starfighter oraz Star Wars: Bounty Hunter (wszystkie z poprawioną grafiką i zaimplementowanym systemem osiągnięć/trofeów). Jeśli zaś chodzi o resztę zawartości, to w pierwszym pakiecie, dostępnym w Ameryce Północnej oraz Europie, znajdzie się także Star Wars: Battlefront, drugi zaś, który będzie do nabycia jedynie poprzez amerykańską sieć sklepów Wal-Mart, będzie skupiał się na debiutującej pod koniec sierpnia Disney Infinity 3.0. By jednak zachować motyw Gwiezdnych wojen, oprócz „trójki” i podstawki Disney Infinity Base w pakiecie znajdą się figurki Anakina Skywalkera, Leili Organy (obie dostępne w ramach Rise Against the Empire Play Set Pack) oraz Boby Fetta.

Oprócz wspomnianych wyżej limitowanych pakietów, gracze będą mogli zakupić zwykły zestaw z konsolą PS4 (również z serii CUH-1200) z kontrolerem DUALSHOCK 4 w kolorze Jet Black oraz wspomnianymi wyżej grą Star Wars: Battlefront i kodem do pobrania czterech cyfrowych tytułów z uniwersum Gwiezdnych Wojen.