Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 czerwca 2016, 19:40

Ładniejsza grafika na pierwszym zwiastunie Pro Evolution Soccer 2017

Firma Konami podczas targów E3 2016 zaprezentowała pierwszy zwiastun kolejnej odsłony swojej popularnej piłkarskiej serii, Pro Evolution Soccer 2017. Możemy na nim zobaczyć obiecywane przez twórców usprawnienia w kwestii oprawy wizualnej.

Szykuje się kolejny rok, w którym walka o tytuł najlepszej piłkarskiej symulacji będzie wyjątkowo zacięta. Podczas targów E3 firma EA Sports ujawniła sporo szczegółów na temat gry FIFA 17: debiut trybu fabularnego, usprawnienia mechaniki oraz przeskok na silnik Frostbite. Teraz swoją odpowiedź przedstawiło Konami. Na króciutkim zwiastunie Pro Evolution Soccer 2017 możemy rzucić okiem na znacznie usprawnioną oprawę wizualną, oferującą ładniejsze modele piłkarzy, stadiony oraz oświetlenie. Ponadto twórcy już wcześniej zapowiedzieli główne zmiany w mechanice, w tym indywidualny styl kontrolowania futbolówki przez poszczególnych graczy, naturalne poruszanie się po boisku oraz bardziej realistyczne podania. Jedną z najciekawszych nowinek jest też sztuczna inteligencja, która według deweloperów będzie zapamiętywać nasz styl gry i dopasowywać do niego swoją taktykę. Oprócz tego spory nacisk położono na aspekt strategiczny, zachowanie bramkarzy oraz rozgrywanie rzutów różnych. PES 2017 zadebiutuje jesienią na PC, Xboksie One, PlayStation 4, Xboksie 360 oraz PlayStation 3.

Kto w tym roku wygra walkę o serca i portfele miłośników wirtualnej piłki nożnej? - Ładniejsza grafika w pierwszym zwiastunie Pro Evolution Soccer 2017 - wiadomość - 2016-06-14
Kto w tym roku wygra walkę o serca i portfele miłośników wirtualnej piłki nożnej?
  1. Oficjalna strona internetowa gry Pro Evolution Soccer 2017

Jakub Mirowski

Jakub Mirowski

Z GRYOnline.pl związany od 2012 roku: zahaczył o newsy, publicystykę, felietony, dział technologiczny i tvgry, obecnie specjalizuje się w ambitnych tematach. Napisał zarówno recenzje trzech odsłon serii FIFA, jak i artykuł o afrykańskiej lodówce low-tech. Poza GRYOnline.pl jego materiały na temat uchodźców, migracji oraz zmian klimatycznych publikowane były m.in. w Krytyce Politycznej, OKO.press i Nowej Europie Wschodniej. W kwestii gier jego zakres zainteresowań jest nieco węższy i ogranicza się do wszystkiego, co wyrzuci z siebie FromSoftware, co ciekawszych indyków i tytułów typowo imprezowych.

więcej