Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Axel Springer Press Release 10 października 2003, 15:35

Kurka wodna 3: Popłoch w kurniku już wkrótce w sprzedaży!

(Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji GRY-OnLine.)

Pan Franek powraca! W nowym wydaniu Dobrej GRY ukaże się zwariowana strzelanina Kurka wodna 3: Popłoch w kurniku. W tej kolorowej, pełnej humoru grze strzelamy do kurek i odkrywamy sekrety kolejnych bajecznych poziomów

Dystrybucją wersji pudełkowej w marketach i dobrych sklepach z grami zajmie się firma TopWare.

21 października do kiosków , salonów prasowych i wszystkich dobrych sklepów z grami trafi Kurka wodna 3: Popłoch w kurniku: nowa wersja przebojowej gry zręcznościowej. Gra została ponownie stworzona przez firmę TopWare. Nad jakością grafiki i animacji czuwał zespół profesjonalnych rysowników kreskówek, tworząc niesamowity i zabawny klimat szalonego filmu animowanego. W Kurce wodnej 3 zwiedzamy kolorowe poziomy i strzelamy do kurek, odkrywając dziesiątki interesujących bonusów.

Najważniejsze zalety Kurki wodnej 3 to:

  • bajecznie kolorowa grafika i animacje stworzone przez profesjonalnych rysowników kreskówek
  • sześć zwariowanych poziomów plus poziom bonusowy - olbrzymi kurnik
  • dwukrotnie większy arsenał: pojawiają się w nim trzy nowe, potężne bronie
  • tryb gry sieciowej, w którym mierzymy się ze znajomymi przez internet oraz wymieniamy najlepsze wyniki
  • możliwość dostosowania poziomu trudności do własnych umiejętności

Kurka wodna 3: Popłoch w kurniku, tak jak wszystkie tytuły z serii Dobra GRA, ukaże się po polsku, w przystępnej cenie 19,90 złotych. Gra trafi do sprzedaży już 21 października 2003 roku.

Partnerami medialnymi nowego wydania Dobrej GRY są wortal Gry-Online.pl, portal Interia.pl oraz miesięczniki Komputer ŚWIAT GRY i PLAY.

Dobra GRA to seria sprzedawanych w kioskach gier komputerowych: dobrych, tanich i po polsku. Gra Skoki narciarskie 2002: Polskie złoto, której gwiazdą był Adam Małysz, stała się najlepiej sprzedającą się grą w Polsce: z łącznego nakładu ćwierć miliona egzemplarzy sprzedało się ponad 225 tysięcy.

Kurka wodna 3: Popłoch w kurniku już wkrótce w sprzedaży! - ilustracja #1
Kurka wodna 3: Popłoch w kurniku już wkrótce w sprzedaży! - ilustracja #2
Kurka wodna 3: Popłoch w kurniku już wkrótce w sprzedaży! - ilustracja #3