Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 marca 2013, 13:03

autor: Sarge

Kulisy produkcji The Walking Dead: Survival Instinct. Gra także na PC?

Studio Terminal Reality udostępniło film ukazujący kulisy produkcji The Walking Dead: Survival Instinct. Wygląda na to, że ta pierwszoosobowa gra akcji z elementami survival horroru jednak ukaże się także na PC.

W sieci zadebiutował pierwszy film przedstawiający kulisy produkcji gry The Walking Dead: Survival Instinct. Przy okazji dowiedzieliśmy się, że dzieło studia Terminal Reality najwyraźniej jednak ukaże się na PC – wbrew temu, o czym się ostatnio mówiło.

Wspomniany materiał ukazuje głównie aktorów omawiających swoje dubbingowe role w grze. W The Walking Dead: Survival Instinct fabuła koncentruje się wokół braci Dixon – Daryla oraz Merle’a, których znamy również z serialu. Dodatkowym smaczkiem dla fanów jest fakt, że ci sami aktorzy (Norman Reedus oraz Michael Rooker) wcielają się we wspomnianych bohaterów także w telewizyjnej produkcji. Pierwszy film przedstawiający kulisy produkcji jest dostępny w naszym serwisie z polskimi napisami.

Ostatnio spore zamieszanie wywołała wiadomość, że The Walking Dead: Survival Instinct nie pojawi się na PC, choć początkowo taka wersja była zapowiadana. Wszystko wskazuje na to, że edycja na komputery osobiste jest jednak gotowa do wydania – gra pojawiła się bowiem w serwisie cyfrowej dystrybucji Steam. Na karcie produktu widnieje informacja, ze tytuł zostanie odblokowany 22 marca o godzinie 1:00 w nocy.

The Walking Dead: Survival Instinct to pierwszoosobowa gra akcji z elementami survival horroru od studia Terminal Reality (Def Jam Rapstar, seria BloodRayne), która ukaże się 22 marca na PC (o ile potwierdzi się dzisiejsza informacja), PlayStation 3, Xboksie 360 oraz Wii U. Nie należy jej mylić z przygodówką The Walking Dead autorstwa zespołu Telltale Games, która wprawdzie została oparta na tym samym uniwersum, ale jest kompletnie inną produkcją pod względem mechaniki rozgrywki.