Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 lutego 2013, 21:00

autor: eLCeBe

The Walking Dead: Survival Instinct nie pojawi się na PC

Oparta na bardzo popularnym serialu telewizyjnym i komiksie, znanym u nas pod tytułem Żywe trupy, pierwszoosobowa gra akcji The Walking Dead: Survival Instinct nie pojawi się na PC. Zombie zaatakują więc wyłącznie właścicieli konsol Xbox 360, PlayStation 3 oraz Wii U. Premiera zapowiedziana jest na 19 marca 2013 roku.

Tej wesołej gromadki z The Walking Dead: Survival Instinct nie zobaczymy na PC. - The Walking Dead: Survival Instinct nie pojawi się na PC - wiadomość - 2013-02-20
Tej wesołej gromadki z The Walking Dead: Survival Instinct nie zobaczymy na PC.

The Walking Dead: Survival Instinct nie ukaże się na komputerach PC. Ostatnie notatki prasowe publikowane przez Activision, wydawcę gry, nie zawierały informacji o wersji przeznaczonej na komputery osobiste. Oficjalny dystrybutor tytułu w Grecji, firma I.G.E. przekazała na swojej stronie facebookowej, że prace nad tytułem na pecety zostały anulowane, a w planach pozostają jedynie edycje przeznaczone na konsole Xbox 360, PlayStation 3 i Wii U. Zniknęła również możliwość przedpremierowego zamówienia wersji pecetowej The Walking Dead: Survival Instinct na oficjalnej stronie internetowej gry.

Na poniższym trailerze możemy sprawdzić, co ominie posiadaczy komputerów PC:

The Walking Dead: Survival Instinct nie pojawi się na PC - ilustracja #3Produkcją tytułu zajmuje się studio Terminal Reality, znane choćby z serii Bloodrayne. The Walking Dead: Survival Instinct będzie pierwszoosobową grą akcji z elementami survival horroru. Fabuła oparta jest na serialu znanym w naszym kraju jako Żywe trupy, który z kolei jest telewizyjną wersją komiksu autorstwa Roberta Kirkmana o tym samym tytule. W grze pokierujemy postacią jednego z bohaterów serii, Daryla Dixona, któremu towarzyszł będzie jego brat Merle. Ważnym elementem rozgrywki ma być oszczędne gospodarowanie różnymi zapasami, w tym jedzeniem i amunicją. Zombie będą tropiły gracza wykorzystując wzrok, słuch i węch. Premiera gry przewidziana jest na 19 marca 2013 roku.