Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 kwietnia 2012, 20:15

Konsolowe testy beta gry Ghost Recon: Future Soldier startują 19 kwietnia

Firma Ubisoft zapowiedziała, że konsolowa wersja beta gry Ghost Recon: Future Soldier zostanie udostępniona graczom 19 kwietnia. Producent oznajmił również, że ma zamiar uruchomić serwis społecznościowy Ghost Recon Network.

Konsolowe testy beta gry Ghost Recon: Future Soldier startują 19 kwietnia - ilustracja #1

Firma Ubisoft zapowiedziała, że multiplayerowa wersja beta taktycznej strzelaniny Ghost Recon: Future Soldier zostanie udostępniona 19 kwietnia. W testach, które zakończą się 2 maja, wezmą udział posiadacze konsol Playstation 3 i Xbox 360. W czasie zabawy, gracze uczestniczyć będą w starciach dla maksymalnie 12 osób. W testach dostępne będą trzy klasy postaci, dwa tryby rozgrywki oraz dwie mapy „Pipeline” i „Mill”.

Tryb Conflict:

  • Drużyny graczy walczą ze sobą, starając się wypełnić zadania, których cele umieszczono na całej mapie. Ich poprawne wykonanie zapewnia drużynie punkty. Pod koniec rozgrywki wygrywa zespół mogący pochwalić się najwyższym wynikiem punktowym. Czas trwania: jedna 15-minutowa runda

Tryb Saboteur (dostępny od 26 kwietnia)

  • Na środku mapy umieszczono bombę. Wygrywa drużyna, która z sukcesem przeniesie ją i zdetonuje w bazie przeciwnika. Czas trwania: jedna 10-minutowa runda

Aby otrzymać klucz do bety Ghost Recon: Future Soldier musimy być posiadaczami gry Tom Clancy’s Splinter Cell: Conviction w wersji na Xboksa 360. Zaproszenie otrzymają również osoby składające przedpremierowe zamówienia na tytuł. Producent obiecuje, że w czasie trwania bety będą też inne okazje, by się do niej dostać.

Poza betą, Ubisoft zapowiedział, że wraz z premierą Future Soldier wystartuje serwis Ghost Recon Network. Witryna, znajdująca się pod tym, niedziałającym jeszcze adresem, ma być dostępna dla użytkowników platform mobilnych z systemem iOS i Android, a także zwykłych komputerów osobistych. W zamierzeniach ma połączyć i scalić społeczność graczy, a jej obsługa zostanie wbudowana we wszystkie kolejne tytuły z serii Ghost Recon. Znajdą się na niej nasze statystki i osiągnięcia, przyjrzymy się także postępom znajomych, zmodyfikujemy broń oraz będziemy mieli szansę na zdobycie wirtualnych przedmiotów i bonusów dla rozgrywek wieloosobowych. Uczestnicy beta-testów otrzymają dostęp do niektórych z tych opcji oraz do dedykowanej aplikacji dla iOS i Androida.

Konsolowa wersja gry Ghost Recon: Future Soldier zadebiutuje w sklepach 25 maja, jej pecetowa edycja pojawi się natomiast nieco później, bo 15 czerwca. Produkcja jest już kolejną odsłoną cyklu taktycznych strzelanin z perspektywy trzeciej osoby. Pozwala nam wcielić się żołnierzy czteroosobowej jednostki specjalnej, dysponującej futurystycznym sprzęt i uzbrojeniem. Tytuł można zamówić przedpremierowo w naszym sklepie internetowym. Wersja PC kosztuje 109,90 zł, konsolową nabędziemy w cenie 199,90 zł.