Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 kwietnia 2012, 12:30

autor: Marcin "Sarge" Skierski

Kolejne plotki na temat daty premiery i trybów multiplayer w grze Call of Duty: Black Ops 2

Choć oficjalna zapowiedź kolejnej odsłony serii Call of Duty odbędzie się 1 maja, w sieci nie przestają pojawiać się kolejne plotki na jej temat. Tym razem przyszła pora na omówienie trybów multiplayer i spekulacje dotyczące daty premiery gry.

Na łamach forum PSP King pojawiły się kolejne plotki na temat gry Call of Duty: Black Ops 2. Informacjom o rzekomej dacie premiery tego tytułu towarzyszą szczegóły dotyczące trybu multiplayer.

Na wspomnianym forum zobaczyć można zdjęcie plakatu Call of Duty: Black Ops 2 z datą 13 listopada 2012 roku. Tego dnia odbędzie się całkowite zaćmienie słońca, a wzmianka o tym zjawisku pojawiała się już we wcześniejszych doniesieniach na temat kolejnej odsłony popularnej serii strzelanin. Poza tym 13 listopada jest drugim wtorkiem miesiąca, a właśnie wtedy na rynku debiutowała większość z poprzednich części cyklu. Można więc przypuszczać, że podana data ma sporo wspólnego z prawdą.

Jeszcze więcej konkretów przyniosły plotki dotyczące sieciowych potyczek w Call of Duty: Black Ops 2. Anonimowe źródła dostarczyły opisów trzech trybów multiplayer. Pierwszym z nich jest znany z wcześniejszej wiadomości Escort, w którym jedna drużyna miałaby osłaniać gracza udającego się do trzech punktów na mapie, podczas gdy przeciwnicy musieliby go wyeliminować.

Kolejne plotki na temat daty premiery i trybów multiplayer w grze Call of Duty: Black Ops 2 - ilustracja #1

Rozgrywkę w Split Spawn mamy rozpocząć w helikopterze z trzema życiami na koncie. Jeden gracz kontroluje latający pojazd, a reszta musi z niego zeskoczyć, by zdobyć flagę. Jeśli helikopter zostanie zniszczony, drużyna utraci punkt odradzania. Każdy mecz w Split Spawn będzie podzielony na dwie rundy.

W trybie Equalizer również walczymy o chorągiew, po zdobyciu której dla danej drużyny otwiera się elektrownia, pozwalająca na modyfikowanie własnej klasy, zebranie nowych broni, czy założenie potężnego pancerza. Wygrywa zespół z większą liczbą zabójstw na koncie, a sytuację komplikuje fakt, że każdy gracz po utracie życia przechodzi do przeciwnego obozu.

Forum PSP King przynosi również spis perków, broni i akcesoriów dostępnych w końcowym produkcie, więc po szczegóły odsyłamy pod ten adres. Każdego perka ulepszymy do statusu Pro oraz Elite, które będą odblokowywane w miarę używania jego podstawowej wersji. Więcej szczegółów znajdziecie w jednej z poprzednich wiadomości.

Pierwsze informacje na temat nowej odsłony Call of Duty poznamy 1 maja podczas transmisji meczu play-off ligi NBA w stacji telewizyjnej TNT. W tej chwili nie jest nawet pewne, czy chodzi o Black Ops 2, jednak wskazują na to ostatnie plotki.