Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 lutego 2015, 08:40

autor: Luc

Knights of the Old Republic, Battlefront II, The Forced Unleashed i inne w nowej promocji The Humble Bundle

Po dłuższym okresie z wyprzedażami mniejszych produkcji, The Humble Bundle ponownie wraca do wielkich hitów. Tym razem za niewielką kwotę nabędziemy kilka świetnych tytułów sygnowanych marką Star Wars – m.in. wybitne Knights of the Old Republic.

Niektóre z gier dostępnych w nowej promocji. - Knights of the Old Republic, Battlefront II, The Forced Unleashed i inne w nowej promocji The Humble Bundle - wiadomość - 2015-02-04
Niektóre z gier dostępnych w nowej promocji.

W serwisie Humble Bundle po raz kolejny ruszyła okresowa wyprzedaż podzielona na trzy osobne progi. W zależności od tego, ile zdecydujemy się zapłacić otrzymamy dostęp do odpowiednio trzech, sześciu lub dziewięciu gier. Wpłacając minimalną kwotę, czyli 1 dolara (ok. 3 zł), dostaniemy kody na platformę Steam dla następujących tytułów:

Drugi próg, wynoszący obecnie 11,27 dolara (ok. 41 zł), odblokuje dodatkowy dostęp do:

Z kolei gracze, którzy zdecydują się zapłacić 12 dolarów lub więcej (ok. 43 zł) otrzymają w pakiecie:

Jednocześnie organizatorzy zapowiedzieli, że lista zawartych w zestawie gier w przyszłości dodatkowo się poszerzy. Osoby, które dokonają zakupu teraz, otrzymają do nich automatyczny dostęp w chwili, w której zostaną ujawnione i odblokowane.

Warto przypomnieć, że kupujący mają możliwość samodzielnego decydowania o tym, gdzie trafić mają ich fundusze – do serwisu The Humble Bundle, twórców gier czy na cele charytatywne. W tym ostatnim przypadku, pieniądze wędrują tym razem na konto inicjatywy Star Wars Force for Change oraz organizacji UNICEF.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.