Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 stycznia 2017, 10:55

autor: Góral

Kingdom Hearts HD 2.8 zadebiutowało na rynku i doczekało się wielu pozytywnych recenzji

Wczoraj na europejskim rynku zadebiutowała gra Kingdom Hearts HD 2.8: Final Chapter Prologue. Produkcja przeznaczona na konsolę PlayStation 4 spełniła pokładane w niej nadzieje, choć idealna nie jest.

Od wczoraj możecie zaopatrzyć się w Kingdom Hearts HD 2.8: Final Chapter Prologue na PlayStation 4. Jest to pakiet składający się z remastera Kingdom Hearts: Dream Drop Distance oraz nowej przygody zatytułowanej Kingdom Hearts 0.2: Birth by Sleep-A Fragmentary Passage. W sieci pojawiło się sporo recenzji tytułu i choć rewelacyjnego produktu się nie doczekaliśmy, to posiadacze sprzętu firmy Sony i miłośnicy gatunku jRPG zdecydowanie powinni się zainteresować najnowszym projektem firmy Square Enix.

Kingdom Hearts HD 2.8: Final Chapter Prologue to kolejny udany projekt z cyklu Kingdom Hearts. - Kingdom Hearts HD 2.8 zadebiutowało na rynku i doczekało się wielu pozytywnych recenzji - wiadomość - 2017-01-25
Kingdom Hearts HD 2.8: Final Chapter Prologue to kolejny udany projekt z cyklu Kingdom Hearts.

Odświeżenie produkcji znanej z 3DS-a wyszło deweloperowi elegancko. Dream Drop Distance to ciągle kawał konkretnej gry RPG, a dodatkowo na PlayStation 4 wygląda bardzo dobrze. Nowy rozdział (Kingdom Hearts 0.2) również daje radę, choć niektórzy recenzenci narzekają na jego długość, gdyż można go zaliczyć w około trzy godziny. Z kolei dołączony do zestawu film Kingdom Hearts X Back Cover wzbudza chyba najwięcej mieszanych opinii. Z jednej strony wygląda świetnie i zdecydowanie jest ciekawym projektem dla fanów uniwersum, ale z drugiej po jego obejrzeniu pojawia się więcej pytań niż odpowiedzi, zwłaszcza jeżeli nie należycie do grona najbardziej zagorzałych zwolenników cyklu. Niektórzy narzekają też na powracające błędy znane z Dream Drop Distance na 3DS-a, a poza tym produkcja raczej nie nadaje się dla osób, które nie miały styczności z poprzednimi odsłonami.

Wybrane recenzje Kingdom Hearts HD 2.8: