Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 14 listopada 2019, 21:37

autor: Bebop

Keanu Reeves wystąpi ze SpongeBobem. Jest pierwszy zwiastun filmu

Do sieci trafił pierwszy zwiastun filmu The SpongeBob Movie: Sponge on the Run, w którym zobaczyć możemy Keanu Reevesa. Kanadyjski aktor zaliczy epizodyczny występ w roli niejakiego Łebskiego. Produkcja trafi do kin w maju 2020 roku.

Keanu Reeves jako Łebski w SpongeBob Film: Na ratunek. - Keanu Reeves wystąpi ze SpongeBobem. Jest pierwszy zwiastun filmu - wiadomość - 2019-11-14
Keanu Reeves jako Łebski w SpongeBob Film: Na ratunek.

Wytwórnia Paramount Pictures udostępniła dziś pierwszy zwiastun filmu The SpongeBob Movie: Sponge on the Run. Dość niespodziewanie możemy w nim zobaczyć samego... Keanu Reevesa. Nie całego zresztą, bo w produkcji widoczna będzie tylko głowa aktora. Stąd też jego imię - Łebski. Do sieci trafiły już zwiastuny w wersji angielskiej i polskiej (pod tytułem SpongeBob Film: Na ratunek).

Obraz zadebiutuje w kinach w maju 2020 roku i może być to czas, w którym na kanadyjskiego artystę będziemy wpadać wyjątkowo często. Poza rolą w filmie o Kanciastoportym zobaczymy go również w Bill & Ted Face the Music oraz wyczekiwanej grze studia CD Projekt RED, czyli Cyberpunk 2077.

Wróćmy jednak do filmu. Fabuła będzie się toczyć wokół zniknięcia ślimaka Gacusia, czyli zwierzątka domowego należącego do SpongeBoba. Główny bohater wraz z Patrykiem Rozgwiazdą wyruszy z misją ratunkową, która powiedzie go do Atlantydy - miasta pełnego przepychu i kasyn. Po krótkim zwiastunie widać, że na brak humoru nie będziemy narzekać.

  1. Paramout Pictures - strona oficjalna