Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Cenega Press Release 6 maja 2015, 15:13

J-Stars Victory Vs + w planie wydawniczym firmy Cenega

Jedna gra dla wszystkich fanów mangi i anime!

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

J-Stars Victory Vs + w planie wydawniczym firmy Cenega - ilustracja #1

Miło nam poinformować, że do planu wydawniczego naszej firmy trafiła gra J-Stars Victory Vs +. Tytuł ukaże się 26 czerwca na konsole PlayStation®4 w angielskiej wersji językowej.

Z okazji 45-lecia magazynu „Shonen JUMP” i 20 rocznicy wydania magazynu „V JUMP”, przygotowana została niespotykana dotychczas bijatyka. Tytuł ten umożliwi fanom i graczom przejęcie kontroli nad ulubionymi postaciami z mangi i anime, dzięki czemu będą mogli przemierzać różne miejsca przywodzące na myśl m.in. One Piece, Naruto, Dragon Ball Z i wiele innych. Dla każdego fana mangi i anime, J-Stars Victory Vs + jest bez wątpienia pozycją obowiązkową, która zapewni wiele godzin emocjonujących i niezwykłych walk w niepowtarzalnej atmosferze.

Kluczowe cechy gry:

· Po raz pierwszy w Europie – Unikalna gra łącząca w sobie licencje zawarte w sławnych magazynach JUMP zostanie wydana po raz pierwszy poza Japonią.

· Niewiarygodny wybór postaci – Ogromny wybór bohaterów z najpopularniejszych mang/anime pochodzących z magazynów JUMP.

· Świat JUMP – Świat, w którym toczy się akcja, oferuje 4 różne scenariusze, w których gracze mogą odwiedzić tak kultowe miejsca, jak Planeta Namek, Alabasta, Hidden Leaf Village…

· Epickie walki – Dzięki systemowi walk drużynowych 2 vs 2, pojedynki będą trudne, strategiczne i ekscytujące. Każdy bohater będzie miał do dyspozycji swoje ataki pochodzące z oryginalnej mangi/anime. Gra zawierać będzie dodatkowo specjalne ataki, zwane „Combination Attack” oraz „Voltage System”, który uczyni walki jeszcze bardziej agresywnymi!

· Tryb arcade – Tryb arcade, dodany do gry, działa w podobny sposób jak w innych bijatykach.

· Oszałamiająca grafika – Dostępna po raz pierwszy na PlayStation®4, gra zaoferuje najlepsze możliwe doświadczenia płynące z rozgrywki i wciągnie graczy w anime.

Tytuł będzie dostępny w wybranych sklepach online.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

J-Stars Victory VS+

J-Stars Victory VS+