Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 listopada 2016, 16:59

Io-Interactive potwierdza: będzie drugi sezon Hitmana

Hakan Abrak, producent ze studia Io-Interactive, ujawnił podczas Paris Games Week, że zespół stworzy drugi sezon bardzo udanego Hitmana. Kontynuacja również zostanie wydana w odcinkach.

Pomimo początkowych obaw o to, czy wydanie nowego Hitmana w oddalonych od siebie o kilka tygodni epizodach nie wyjdzie studiu IO Interactive bokiem, Duńczycy pokazali, że podział na odcinki nie oznacza koniecznie odcinania kuponów. Żaden z dotychczasowych rozdziałów nie zniżył się poniżej bardzo przyzwoitego poziomu i nic dziwnego, że deweloperzy w chwilę po wydaniu finału pierwszego sezonu oficjalnie potwierdzili drugi. Podczas Paris Games Week Hakan Abrak, producent w IO Interactive, zdradził serwisowi GamerGen.com pierwsze szczegóły dotyczące kontynuacji epizodycznych przygód agenta 47. Wywiad jest co prawda po francusku, jednak jeden z użytkowników na forum NeoGAF przetłumaczył najważniejsze informacje.

Misja w Japonii to jedynie koniec sezonu Hitmana. Deweloperzy już planują kontynuację. - IO Interactive potwierdza: będzie drugi sezon Hitmana - wiadomość - 2016-11-04
Misja w Japonii to jedynie koniec sezonu Hitmana. Deweloperzy już planują kontynuację.

Przede wszystkim, nawet po starcie sezonu drugiego pierwszy będzie wzbogacany o nową zawartość – misje w trybie Eskalacja czy kontrakty Nieuchwytny Cel. Obie części mają być zresztą w dużej mierze połączone – uruchomimy je tym samym launcherem, do którego dodawane będą kolejne zlecenia oraz mapy. Możliwe zresztą, że wykorzystane już przez Duńczyków państwa, a nawet miasta zostaną użyte ponownie jako lokacje następnych zadań. W drugim sezonie będziemy też mogli się wyposażyć w ekwipunek, który odblokowaliśmy w pierwszym – miejmy tylko nadzieję, że IO Interactive znajdzie jakiś sposób, by nie uczynić naszego ekwipunku zbyt mocnym od samego początku.

Nie podano niestety, kiedy dokładnie kontynuacja epizodycznej skradanki będzie mieć swoją premierę, można jednak założyć, że pierwsze odcinki ujrzymy w przyszłym roku. Wcześniej, 31 stycznia, na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One trafi pudełkowa wersja Hitmana z sześcioma dotychczasowymi epizodami oraz dodatkową zawartością. Naszą recenzję całego sezonu będziecie mogli przeczytać już w najbliższych dniach.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Hitman
  2. Premiera piątego dodatku do gry Hitman – fabuła wreszcie nabiera rozpędu
  3. Kompendium wiedzy o grze Hitman