Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 31 października 2016, 12:00

autor: Entelarmer

Premiera Hitman: Hokkaido

Dziś debiutuje ostatni epizod pierwszego sezonu gry Hitman. Tym razem gracze trafią na japońską wyspę Hokkaido, gdzie wyeliminują następne dwa cele i zdobędą nowy ekwipunek do wykorzystania w całej grze.

Dziś, ponad pół roku i pięć epizodów po marcowej premierze Hitmana, doczekamy się premiery ostatniego odcinka najnowszych przygód Agenta 47. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, w Hitman: Hokkaido trafimy na tytułową japońską wyspę, a naszym zadaniem będzie wyeliminowanie kolejnych dwóch celów. Będzie ku temu sześć Okazji (Opportunities), zaś po drodze pojawi się m.in. ponad siedemdziesiąt wyzwań, nowy strój i dwadzieścia poziomów Mistrzostwa (odblokowujących m.in. sześć elementów wyposażenia). Nie zabraknie szóstego kontraktu ekskluzywnej misji w wydaniu na konsolę PlayStation 4, w której będziemy musieli wyeliminować ostatniego członka tzw. Szóstki z Sarajewa, znanego jako The Controller. Szósty epizod pozwoli też na zdobycie siedmiu kolejnych osiągnięć, a nowy ekwipunek tradycyjnie będzie można wykorzystać w starszych misjach. Oprócz tego twórcy wprowadzą kilka ogólnych modyfikacji, dodając portrety celów na ekranie ładowania, kategorie ekwipunku, poprawiając menu itd. (pełną listę w języku angielskim znajdziecie na oficjalnej stronie gry).

Wizyta w Hokkaido zakończy pierwszy sezon nowego Hitmana. - Premiera Hitman: Hokkaido - wiadomość - 2016-11-02
Wizyta w Hokkaido zakończy pierwszy sezon nowego Hitmana.
Hitman – poprzednie epizody:
  1. Prologue, Paris (11 marca)
  2. Sapienza (26 kwietnia)
  3. Marrakesh (31 maja)
  4. Bangkok (16 sierpnia)
  5. Colorado (27 września)

Hitman: Hokkaido zostanie udostępnione o godzinie 15:00 czasu polskiego, ale można już pobrać pliki gry, co pozwoli na rozpoczęcie rozgrywki wraz z premierą. Od godziny 11:00 serwery gry są wyłączone w związku z aktualizacją, ważącą – w zależności od platformy – od 5 do 8 GB. Całość wraz z dodatkiem ma zajmować 12-14 GB miejsca na dysku. Przypomnijmy też, że 31 stycznia zadebiutuje Hitman: The Complete First Season, czyli zbiorcze wydanie pierwszego sezonu gry. Poniżej możecie obejrzeć najnowszy zwiastun szóstego epizodu.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Hitman

Hitman