Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 31 października 2016, 12:00

autor: Entelarmer

Premiera Hitman: Hokkaido

Dziś debiutuje ostatni epizod pierwszego sezonu gry Hitman. Tym razem gracze trafią na japońską wyspę Hokkaido, gdzie wyeliminują następne dwa cele i zdobędą nowy ekwipunek do wykorzystania w całej grze.

Dziś, ponad pół roku i pięć epizodów po marcowej premierze Hitmana, doczekamy się premiery ostatniego odcinka najnowszych przygód Agenta 47. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, w Hitman: Hokkaido trafimy na tytułową japońską wyspę, a naszym zadaniem będzie wyeliminowanie kolejnych dwóch celów. Będzie ku temu sześć Okazji (Opportunities), zaś po drodze pojawi się m.in. ponad siedemdziesiąt wyzwań, nowy strój i dwadzieścia poziomów Mistrzostwa (odblokowujących m.in. sześć elementów wyposażenia). Nie zabraknie szóstego kontraktu ekskluzywnej misji w wydaniu na konsolę PlayStation 4, w której będziemy musieli wyeliminować ostatniego członka tzw. Szóstki z Sarajewa, znanego jako The Controller. Szósty epizod pozwoli też na zdobycie siedmiu kolejnych osiągnięć, a nowy ekwipunek tradycyjnie będzie można wykorzystać w starszych misjach. Oprócz tego twórcy wprowadzą kilka ogólnych modyfikacji, dodając portrety celów na ekranie ładowania, kategorie ekwipunku, poprawiając menu itd. (pełną listę w języku angielskim znajdziecie na oficjalnej stronie gry).

Wizyta w Hokkaido zakończy pierwszy sezon nowego Hitmana. - Premiera Hitman: Hokkaido - wiadomość - 2016-11-02
Wizyta w Hokkaido zakończy pierwszy sezon nowego Hitmana.
Hitman – poprzednie epizody:
  1. Prologue, Paris (11 marca)
  2. Sapienza (26 kwietnia)
  3. Marrakesh (31 maja)
  4. Bangkok (16 sierpnia)
  5. Colorado (27 września)

Hitman: Hokkaido zostanie udostępnione o godzinie 15:00 czasu polskiego, ale można już pobrać pliki gry, co pozwoli na rozpoczęcie rozgrywki wraz z premierą. Od godziny 11:00 serwery gry są wyłączone w związku z aktualizacją, ważącą – w zależności od platformy – od 5 do 8 GB. Całość wraz z dodatkiem ma zajmować 12-14 GB miejsca na dysku. Przypomnijmy też, że 31 stycznia zadebiutuje Hitman: The Complete First Season, czyli zbiorcze wydanie pierwszego sezonu gry. Poniżej możecie obejrzeć najnowszy zwiastun szóstego epizodu.