Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 listopada 2022, 12:06

autor: Adam Adamczyk

Informacje o Diablo 4 możemy otrzymać jeszcze przed The Game Awards

Już niebawem możemy poznać nowe informacje o Diablo 4. Czy będzie wśród nich dokładna data premiery?

Źródło fot. Blizzard Entertainment
i

Diablo 4 jest jedną z najbardziej wyczekiwanych gier, dlatego nic dziwnego, że wszelkie informacje na temat tej produkcji odbijają się szerokim echem wśród miłośników gier komputerowych, a już zwłaszcza w gronie fanów gatunku hack’n’slash. Bardzo możliwe, że kolejne wiadomości dotyczące D4 otrzymamy już niedługo.

Nowiny jeszcze przed The Game Awards

Jak donosi serwis Insider-Gaming, nowe wieści dotyczące Diablo 4 mają zostać przedstawione jeszcze przed tegoroczną galą The Game Awards, która odbędzie się 8 grudnia. Oznaczałoby to, że osoby czekające kolejne ciekawostki z mrocznego uniwersum Blizzarda mogą otrzymać je w prezencie na Mikołajki.

Diablo 4 ma trafić na rynek w 2023 roku i bardzo możliwe, że w pierwszych dniach grudnia poznamy dokładną datę premiery. Niedawno informowaliśmy o tym, że według najnowszych plotek gra może zadebiutować już w kwietniu, czyli znacznie wcześniej, niż można było przypuszczać. Czy tak się stanie? To się okaże – mamy nadzieję, że w dniu premiery gra będzie mogła pochwalić się wysokim poziomem technicznym.

Wcześniej dowiedzieliśmy się, że Diablo 4 postawi większy nacisk na taktykę niż w Diablo 3. Wiemy też, że gra jest projektowana w taki sposób, aby można było się dobrze bawić przez tysiące godzin. Ciekawe czego dowiemy się na początku grudnia.

Diablo 4 trafi na PC oraz konsole PS4, PS5, Xbox Series X, Xbox Series S oraz Xbox One.

  1. Oficjalna strona Diablo IV

Adam Adamczyk

Adam Adamczyk

Pisaniem zajmuję się zawodowo od 2013 roku i przez większość tego czasu współpracowałem z największymi sklepami muzycznymi w Polsce, tworząc artykuły związane z instrumentami i ogólnie pojętym udźwiękowieniem. Grami komputerowymi interesuję się od dziecka, dlatego z czasem postanowiłem połączyć jedną z moich pasji z pracą. Tak w 2021 roku udało mi się dołączyć do Gry-Online.pl, gdzie poza tematyką gamingową zajmuję się także informacjami stricte techowymi. Poza pracą interesuję się grą na gitarze, komponowaniem muzyki i sportami siłowymi.

więcej